Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz realmadrid #480 üzenetére

    A hülye sony leírás volt a kaland. Rádugtam a gépet és szerintem az fw update progit elindítva csak végig kellett volna a next-eket nyomogatni. Erre az idióta progi kiírja, hogy a mint amikor egy usb drive-ot eltávolítok kattintsak oda és távolítsam el a reseteléshez. Na nálam ilyen ikon nem volt (utólag utodm, mert a gép eleve update módba kapcsolt a progi észlelésén és eltávolította magát). Na mondom, akkor újrakezdem az egészet, leszedem a gépet és újra csatlakoztatom. Aha persze. Leszedem ok megnyom erre a gépen fekete kép és a kártyára író led villog mint az őrült. Se kikapcsolni semmire nem reagált. A progi meg közben ott állt, hogy kattintsak, hogy indítom a frissítést. Jobb ötlet hiányában visszadugtam a gépre az 5n-t és annyi pozitívum volt, hogy a pc észlelte a csatlakozás tényét. Na mondom akkor próbáljuk meg, katt az update-re és a folymat láthatóan elindult. Kezdtem megnyugodni és reméltem, hogy végig is megy. Végigment, újraindult az 5n és minden rendbe jött.
    Idióta sony, nem tudom minek írogat olyan folyamatokat amiket nem kell megcsinálni. :(((
    Egyébként baromi egyszerű egy hülye leírással.

  • Tulku

    veterán

    válasz realmadrid #781 üzenetére

    Szerintem a sanyi igazi palacsintája az rx100 (vagymi) gépen található 1,8-4,9 zúm lesz ekv 24-100 zúmmal, 1" szenzorral 50p videóval...nagyon kíváncsi vagyok reá!!!!

    Díprevjú előteszt nagyon tetszik, gyors, elfogadható jpeg-ek (és van raw is!) és persze az 50p 28 mbit....

  • haarmaan

    tag

    válasz realmadrid #831 üzenetére

    Nem tudom, hogy érdemes e cserélni a nex-5n gépet erre, szerintem nagyon meggondolandó. Ráadásul ugyancsak elmondhatjuk hogy nem egy kategória a két gép.
    Csak a cserén buknál vagy 40-50 ezret, tele van a nett eladó 5N gépekkel, és ha kijön az utódja (F5) akkor még több lesz.
    Nagyon meggondolandó a csere és az RX100 sem lesz hibátlan gép. Viszont a csúcskompaktok közt biztos, hogy ez lesz az egyik legjobb gép, videóban meg meg sem közelíti a konkurencia.

    Tesztek már vannak az RX100-ról a netten, nagyon jókat írnak róla, de azért vannak negatívumok is.
    - gyenge és lassan újratőltödö vaku
    - sárga szín természetellenes visszaadása
    - CAF módban lassú autófókusz
    - manuális fehéregyensúly bealítás hibái
    - meg egyéb apróságok.
    Valamint megemlítik, hogy hiába van az 1. 8-as induló fényerő nagylátón, mihelyt kisebb látószögre zoomolsz már drasztikusan emeli az F értéket.

Új hozzászólás Aktív témák