Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • samsung88521

    csendes tag

    válasz blakey #43267 üzenetére

    Szia!

    Köszi a tippet!
    Sajnos nem sikerült ezzel a billentyűkombinációval előhozni a szervizmenüt. :(

    Plusz infóként írom részetekre, illetve aki olvassa a fórumot.
    ÉN nem szinkronizáltam a tv-t semmivel,se pc-vel, se telefonnal, tényleg semmivel.
    Lehet ennek köszönhetően, de én nem találkoztam az előző levelemben jelzett hibán kívül semmivel. (nem akad, nem zökken, nem fagy le, nem lassú csatornaváltásoknál sem)
    A betekintési szög, mozgásmegjelenítés nagyon jónak mondható ennél a típusnál, aki sima tv-nézésre is használná, ajánlom.
    Kis színkalibrálás ráférne, de így is nagyon szép képe van.

    Remélem az új HDMI kábel majd megoldja a hangkimaradásokat.

    Még plusz egy infó aki tévét néz: akinek jó a szeme és kb 3 méterről nézne tévét, ne vegyen nagyobbat szerintem. Bőven elég a 43 ".5x5-ös szobába nem vennék nagyobbat.
    Rendelésnél direkt felhívtam a Sony szalont, és írtam is nekik, hogy nehogy használt készüléket kapjak. Dobozán nem is volt sérülés, a Sony ügyfélszolgálat korrekt volt eddig velem.

    Chirs 82 : én is vennék egy ilyen kábelt, ami neked van, de nekem csak filmnézésre kellene, én nem játszok tv-n. Tudsz esetleg ajánlani egy nagyon jó minőségű HDMI kábelt, ami 4-5 méteres lenne? Köszi előre is. :)

Új hozzászólás Aktív témák