Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Triathlete

    senior tag

    válasz fant0mi #637 üzenetére

    Ránézek köszönöm.
    A dolog háttere, hogy egyszer már elég messzire jutottam magamtól viszont most egy második nekifutással, igyekeznék jobban kézben tartani az anyagi részét a dolgoknak és a maxot kihozni. Emiatt, hogy az első két map kivégezve, az otthagyott halom üzemanyagot szívesen használnám fel másik pályán. Alaskában négy darab Fuel Carrier Semi-Trailer van tele mellette pedig két kisebb. Csak a négy "nagy" trailer majd 15.000liter üzemanyag. Megéri áthurcolni, még a kétszeri deploy ellenére is, ha 6 creditbe kerül egy liter. Továbbá perverz tudom, de kíváncsi vagyok meddig tudok eljutni úgy, hogy sorban a játék által biztosított járműveket és a meglévő üzemanyagot használom.

    KovacsK85 / Kovács Krisztián

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz fant0mi #637 üzenetére

    Még nem volt időm, de nagyon szimpatikus a 2 új teherautó, lehet végre az orosz vonalon túl is lesz értelmezhető alternatíva - bár én eddig is használtam azokat, csak hát a többség iszonyatos benzintemető, nagyon kicsi tankkal.

    Azt másnál is csinálja néha, hogy elfelejti a season passt a játék? PCn megvan a year 3 kiadás, tehát abban benne van minden, meg vettem pár autós kieget, de van, hogy belépek és valamelyik pályán ott a lila lakat. Xboxon megvan a GP alapjáték + oda megvettem a Season Pass 3-at, de ott is néha úgy indul, hogy nem elérhetőek a cuccok. Aztán kilépek, belépek és max 2-3 indítás után megint jó. :F

    Egyébként tök jó offmeta járművekkel is menni, egyik délután gyerkőccel multiban "szenvedtünk" jó 1,5 órát pár szinte stock Hummerekkel- baromi jó hangja van -, próbáltuk az upgrade-eket kiszedni Alaskában. Jól szórakoztunk miközben dagonyáztunk és egymásba kapaszkodtunk. Persze az egész lerendezhető lett volna egy jó 10 perc alatt, ha kihozom a fullos tatarint, de ez többet ért. :B

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák