Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz fant0mi #553 üzenetére

    Hát, az MSt még nem hívtam fel, az én PC-m is öregszik, még megjelenéskor vettem a hardvereket, de még bírják, viszont részben munka miatt lett anno ilyen (Ryzen 2700X, MSI 5700 Mech OC), így nem biztos, hogy most vennék 300k-ért egy jobb kártyát. Meg a 21:-9-es 34"os monitoron is jól néz ki, szeretem a szélesebb felületet.

    Azért a year 3 anniversary kiadás boxon 34k - ahogy olvastam török lehetőség megszűnt, pedig az barátibb lett volna -, az elég combos. Viszont tény, hogy 50" és 75"-on 4Kban, főleg a nagyobbik TVn ambilight mellett nagyon hangulatos tud lenni, bár kell egy fotel vagy jobb kanapé a TVvel szembe, mert még nem találom a helyem.

    A közös mentést én is sajnálom, de boxon elég gyorsan összeszedtem a kis Tayga-t, azzal már lehet fejlődni majd az első pályán. Szóval még egyelőre várok, tanácstalanul, hogy mit kéne tennem. Bár barátaim közül senki nem játszik ezzel, így lehet a multi inkább tudat alatt probléma, mint gyakorlatban, az összes autót (pl. F750, Zikz 605r stb. ) egyedül szedtem ki. Mondjuk a 605r az elég szívás volt, azt nem sírom vissza. A közös mentés pedig igen, baromi kár.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák