Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz tirdi #5687 üzenetére

    Én nem vagyok egy nagy "szaki"... de a HDMi digitális jelet ad ki, míg az általad említett USB-s RCA-t, meg analóg-ot és így olcsóbb pl. a vezetéknélküli jeltovábbítás RCA esetén... (pl. quadcoptereseknek)
    amúgy a HDMi-n csak "gyagyi" 320x240-es kép jön ki, szal semmi értelme nincs - mert nem a valós HD jön ki rajta... (mondjuk én ezt a mai napig nem értem miért van így... biztos olcsóság miatt - olcsóbb megoldás)

    Ám elég HDMi kábel / adapter... csak HDMi csak újabb TV-ken van, míg RCA minden TV-n... vagy ha pl. rögzíteni akarsz... biztosági kamként... egyszerűbb egy 3RCA-t kikötni, mint HDMi-t...

    (lehet hülyeséget beszélek... de én ezt tapasztaltam és talán jön okosabb szaki, aki kioktat)

    A HDMi rajta nem normál.. de most meg nem mondom neked hogy mini vagy micro...

    /szerk
    Foxoffer természetesen megbízható még mindig... csak "kínai forrás" és Kínából küldik, így +áfa-vámfizetés vonatkozik rá "törvényileg"

    Külföld - Kína esetén még mindig az alábbi hármast ajánljuk - ajánlottuk - innen kaptak a fórumtársak eredeti SJ4000-et: fox - bang - geek

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák