Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thulcandra

    senior tag

    válasz Vandit. #1753 üzenetére

    Te miért szívtad annó?

    Én először azért, mert mindenki más szívta körülöttem, nem tartottam károsnak, később már tisztában voltam vele, hogy káros, de akkor már megszokásból szívtam. Aztán egyre jobban megutáltam, és a sikeretlen leszokások alatt magamat is megutáltam.
    Most már 5 hónapja nem szívom, nem is kívánom. Úgy érzem végre végleg szabad vagyok és kibékülhetek magammal.

    De mások tőlem aztán annyit szívnak amennyit akarnak, cseszek rá, ha zavar füst arrébb megyek, csak akkor szólok be, ha a gyereknek a képébe fújja a füstöt, vagy ott dohányzik ahol tilos lenne pl. kórházban, orvosi rendelőben wc-n a marhája, mert kint hideg van...

    Csikk szétdobálás meg aztán a legkisebb gondja az utcáknak, hamar eltűnik a fűben, meg lemossa az eső a csatornába, csak a koncentráltabb helyeken -megállók, ilyesmik ratyi a helyzet, de azt meg söpörje össze a közterület fenntartó kedves utcasöprő munkatársa, hisz az a dolga, azért fizetik.

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

Új hozzászólás Aktív témák