Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrGrey

    újonc

    Sziasztok!

    A napokban elővettem életem első okos telefonját a Sony Ericsson Xperia X8-at. Mivel több napra erre voltam kényszerülve, bosszantott, hogy nincs rá normális böngésző, nincs semmi használható alkalmazás, mindez azért mert android 2.1.1 verzió van rajta.

    Elhatároztam, hogy hát úgyis csináltam már nem egy ilyet Samsungnál ZTE-nél ezen a Sony-n is. Volt rajta android 5.0 is, de a gyári híve vagyok, így visszaraktam mikor már lett másik készülékem. Szóval root megvolt, xrecovery fent, ekkor megfeledkeztem egy apróságról. Arról, hogy kellene egy komolyabb CWM vagy TWRP, de én butus az xrecoveryből próbáltam android 4.4.2-t telepíteni. Lenyomtam a factory resetet, a wipe cache-t és nyomtam 1 dalvik cache-t is. Ezután újraindítottam a telefont, és a Sony Ericsson logónál megáll, nem tölt tovább.

    Régebben jártam hasonlóan, de akkor ott volt a SEUS és simán lehelt újra életet a telefonba. Azonban a SEUS szervereket már lekapcsolták, így nem tudok mit tenni. Olvastam, hogy a Sony PC Companion is segíthet ebben az esetben, de amikor kiválasztom a készüléket, ez az üzenet fogad: " Ehhez a készülékhez nem elérhető szoftver"

    Nem jön be ezen a retken a recovery mód sem, nem tudom tölteni se, nem veszi a töltést a telefon. Az aksija már nullára lemerült, külön kiveszem az aksit belőle, és 1 átalakított (széttört a micro usb csati és a 2 vezeték van a helyén) azzal tudom tölteni csak az aksit.

    Végleg tégla lett ebből a szemétből, vagy lehet még bele életet lehelni? :U

    Aki tud valamit kérem keressen meg, hiába gagyi régi, bármikor jól jöhet vésztartalékként.

    Köszönöm!! :R :R

Új hozzászólás Aktív témák