Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unteroff

    aktív tag

    Üdv!

    Egy hete vettem egy új telefont, Samu Ace 4-et. Eddig tetszik, és még így sok belső helye van ahhoz képest, hogy a 8 Gb-ból csak 5.3-at hagy szabadon. Most egy 2 Gb-os kártya van benne de már meg is telt (alkalmazások). A hivatalos oldalon legfeljebb 64Gb-os kártyát tud támogatni. Kérdésem, hol érdemes venni, illetve milyen típusút memóriakártyát?
    Kicsit drágák M.o. a 64-es kártyák, de ebay-en meg találtam noname-s elég olcsón (nagy valószínűséggel csak meg van piszkálva egy tized annyi se kapacitású memória kártya, de néztem az eladókat és sok ezer eladás után 99-98%-os pozitív értékelést kaptak, a maradék negatív általában rage-s stílusú hozzászólás, nem érkezett meg időben, nem hozta a posta, stb., illetve amelyiket fake-nek véltek, azt visszatérítették, gondolom a negatív értékelés végett). Kérdezem, érdemes megpróbálni, lehet jó, vagy nagy valószínűséggel csak hamis, amik csak elhitetik a géppel, hogy annyi, amennyi, közben meg nagyon kis kapacitás (vagyis volt-e már valakinek pozitív tapasztalat)?
    A másik, ha hagyjam a noname-eket, akkor honnan és milyen márkájú illetve milyen típusú micro sd kártyát érdemes venni (most néztem, még nekem új szabványok a sdhc mellett a sdxc, asszem a sima sd csak 2Gb, a sdhc 32-ig, a sdxc meg fölötte). Illetve lehetséges a Samuhoz keresni 128-ast, vagy egyáltalán nem fogja támogatni (már a 64 is elég lenne, hivatalosan is annyit támogat). Elég egy Class 4-s, vagy inkább class 10-est venni?

    Előre is köszönöm a válaszokat! :R

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

  • Unteroff

    aktív tag

    válasz paolinho #817 üzenetére

    Köszi! Már meg is rendeltem, 2-4 hét és itt is lesz. Itt, vidéki városban meg minimum 14-ért adnák. :(

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

Új hozzászólás Aktív témák