Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Frawly #1999 üzenetére

    Tele a piac (eBay) ilyen 128,256,512GB (pár ezres) kártyákkal...nos ez mind fake! Neves gyártó (nem olcsó) kártyája (Class 10 U3 legalább) az nem 1-2 ezer (hanem több tízezer min.) ha találsz is...tudtommal hivatalosan ilyen már van [link] (ez biztos eredeti) továbbá azt is kiemelném, hogy vettem már eBay olyan 128GB Samsung mSD (piros fajta, nem sárga sima EVO) pár ezerért (külsőre és csomagolásra nem mondod meg róla hogy nem eredeti, sót még gépbe helyezeskor sem...csak másolás közben és teszteleskor derült ki a turpisság) és igazából csak 8GB-os volt...ezért ajánlott megbízható helyről, eladótól beszerezni a portékát! (lásd összefoglaló)

    MD
    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • válasz Frawly #2045 üzenetére

    Igen, amiatt elnézést, akkor vettem észre, amikor a kép már felkerült. :B

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • MaxxDamage

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Frawly #2045 üzenetére

    Én azt észre sem vettem. :DDD
    Aztán még nem is volt későn.

    A kártya olvasókat illetően a tapasztalatok hiányára hivatkozva csak annyit tudok mondani, hogy mindenki döntse el maga mi az amit vesz. Nincs ajánlott/nem ajánlott. (ár és tudás na meg garancia idő alapján kiválasztva vennék, ha vennék. De régebbi neve nincs USB 3.0-as van nekem is és fogad mSD es SD kártyát is egyszerre és már ki tudja hány éve (5+ biztos) használom nagy elégedettséggel...(és az ára is talán pár ezer ha lehetett...nem bolti beszerzés volt, gari sem volt rá)

    Amúgy lehet létrehozni/bővíteni a listát és dobtok egy P.M.-et a termék neve, gyártói spec oldallal és beszerzés helyevel,
    teszt képpel fűszerezve...na meg a benne használt kártyát se hagyjuk akkor ki. Minden infó/saját teszt jó lehet a hitelesség érdekében
    (mind linkelve) és elkezdhetek egy listát akár... (a legjobb egy saját Logout bejegyzés lenne..és azt majd én betenném az összefoglalóba...) (csak hiteles forrás és tapasztalat megosztás alapján) :R

    MD
    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák