Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mesterlovesz

    aktív tag

    válasz ngabor2 #25 üzenetére

    Ez jó kérdés. Előre nem szeretném, ha bárki is fizetne, egyelőre úgyis csak egy teszthetet, két hetet lehetne így csinálni, meglátnánk, hogy hogyan alakulnak a számok.

    Azt megértem, hogy dolgozni kell azon, hogy legyen egy jó program, ami használható hosszú távon is, ezért valóban ki kellene találni egy baráti összeget arra, hogy a fejlesztők se érezzék magukat kizsákmányolva.

    Azt viszont át kell látni, hogy az első nyereségekből lehetne ezt finanszírozni, akár pool szinten összedobni. Ezt még átbeszéljük, nézzük meg, hogy kinek mi a véleménye erről.

    A saját honoráriumom hasonló tészta, előre nem kérnék semmit, a bányászott érmékből szeretnék részesedni, amit eladásnál realizálnék, akkor amikor mindenkinek kiosztanám a bányász sebesség után járó BTC mennyiséget.

    A fórumon volt aki akár 20%-ot is ajánlott, csak legyen több bevétele, mint egy multipoolnál, ezt én kicsit soknak érzem, akármennyit is dolgoznék érte, azonban azt sem szeretném, hogy gombokért sok-sok többletórát áldoznék erre.

    Első körben, amennyiben az én számításaim szerinti bevételt el tudjuk érni én egy 10%-os díjazásra gondoltam. Amennyiben a bevételek nem az elvárt szinten lesznek, akkor ezt természetesen csökkenteni kell. Én azt szeretném, hogy az (ésszerű) normál elvárt hozam felett legyen mindenkinek a bevétele a fee levonása után!

    Apropó elvárt hozam, meg kellene állapítania mindenkinek egy olyan BTC/Mhs/nap hozamot amire neki szüksége van ahhoz, hogy megérje ezzel foglalkoznia, vagyis a minimum értéket be kellene lőni.

    Ennek azért lenne jelentősége, hogy amikor régebbi érmékhez nyúlok vissza, mondjuk mert leesett a diff, akkor lehessen valamihez viszonyítani, megéri-e vagy sem.

    2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

Új hozzászólás Aktív témák