Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mattheus

    őstag

    válasz DrSoul #19 üzenetére

    Ha keresel a topicokban, akkor találsz a hibákról egy-kis csokrot. Dióhéjban annyi, hogy A sima driverével Az XP fagy ! Első megoldás, hogy leszeded az aktuális , drivert a netről (creative honlapjáról)
    14 Mb és csak azt rakod fel. Működik rendesen a kártya. De ha a driver cd-n levő progikat pl. Audio HQ, Taskbar stb. használni akarod, akkor nem tudod kikerülni, hogy a programtelepítés közben azt,h az Original driver, ne kerüljön fel ismét. Vki azt tanácsolta, hogy tegyem fel a gépre a cd-n levő programokat és töröljem le a drivereket és instaláljam onnan. Igy is tettem ,de vmit elronthattam,mert újraindításkor nem töltődött be az XP rendesen. Indítás csökkentett módban, eszköz letiltása, majd újraindítás. Rendes betöltés, Eszköz drivereinek újratelepítése (az újjal átírtam) és végül az eszköz engedélyezése. Nekem bejött. A másik amit hallottam, hogy miután telepítetted a programokat, újraindítás előtt hardver eltávolítás, majd újraindításkor telepítés...............de ezt nem probáltam ki.

Új hozzászólás Aktív témák