Hirdetés

Aktív témák

  • stewe93

    csendes tag

    Eléggé nagy dilemma előtt állok . Manapság nehezen lehet eldönteni hogy milyen telefont vegyen az ember ami életképes lesz egy-két év múlva , ebben szeretném a segítségeteket kérni . A felsorolt három telefonra korlátoznám a kört .
    Ami telefononként mellettük illetve ellenük szól:
    Nexus:
    + : van kamera segédfény, 2.3 , NFC , kb mindenki előtt megkapja a frissítéseket
    - : nem bővíthető , adott esetben 1 rom csere nehézkesebb , illetve 16GB az nem sok manapság , ár: a várható nagy-britanniai ár 186ezer Ft míg ha amerikából meg lehet oldani a behozatalt akkor maximum 130ezer
    Galaxy:
    + : nagyon erős grafikus chip(bizonyos tesztek szerint 1 kicsivel erősebb is mint a Nexus S-é) , bővíthető microSD kártyával
    - : nincs kamera segédfény , nem tetszik a GUI ,
    Star:
    + : Tegra 2-es graf chip , kamera segédfény , 1080p HDMI támogatás , HDMI kimenet
    - : többet kellene várni rá mint a felsoroltak közül bármelyikre , GUI nem jön be (DLNA ???)

    A fel nem sorolt funkcióikban tulajdonképpen a telefonok megegyeznek de ezek amik számítanak nekem , meg főleg h 1 év múlva nem az legyen h ez semmit nem ér amit vettem.

    Előre is köszönöm a segítséget !

  • petipsy

    csendes tag

    Kedves stewe93!
    Nem gondolom azt h naon szakértő lennék az ilyenbe, ugyanis nekem még nem vt okostelefonom (mint pl iPhone, Galaxy S) , de én is mostanában tervezem a beruházását egy ilyen telefonra.
    Nálam a befutó az LG Star lenne, méghozzá a Tegra2 miatt amivel gyorsabb akár az iPhone 4-nél akár a Galaxy S-nél, a 8 mp-es autófókuszos kamera, HDMI-foglalat illetve mert nagy LG fan vok. Jelenleg is egy LG-m van, méghozzá egy KP502-es.
    A dátumot ami illeti ha minden igaz a 2011-es CES-en mutatják be ami január 6-9 közt kerül megrendezésre Las Vegas-ban talán. (a város nem biztos de a dátum igen) Én bízok abban h 1-2 hónapon belül hozzánk is eljön, hiszen a publikált anyagok alapján naon hamar be akarja vezetni az LG.
    Szerintem megéri rá várni ennyit :) én bízok az LG-ben:D
    figyelmedbe ajánlom ezt az oldalt: http://www.engadget.com/lg-star/preview/

    [ Szerkesztve ]

  • stewe93

    csendes tag

    már elolvastam a tesztet köszi :) azt nem tudod véletlenül h DLNA képes-e?

  • GALARDO

    addikt

    Itt kérdezd meg mer ezt zárni fogják: [link]

    - Be is zártam. - Ndruu

    [ Módosította: Ndruu ]

    How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Aktív témák