Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • foldvarycs

    csendes tag

    válasz paragon85 #30252 üzenetére

    Semmi gáz. Én 9 napja vettem a Galaxy S-m, 4 naposan már sikerült hazavágni Odinnal rom frissítés közben, és az usb jig működik. Még kábel sem kellett hozzá csak egy 300 Kohm ellenálás, aminek meghajlítottam a két lábát úgy, hogy össze tudjam kötni a telefon micro usb csatijában a fejhallgatóbemenet közeli végénél lévő két szélső lábat. (4. és 5.) Aztán pl.l szigetelő szalaggal szigeteled, hogy a bőr ellenálása ne jelentsen gondot, és utána csak türelemjáték. Nekem úgy 80. próbálkozásra össze is jött :) Ezen a videón látszik, hogy kell csinálni http://www.youtube.com/watch?v=D0aoabVtPJ8&feature=related Azóta egyébként rendeltem az e-bay-ról egy más által készített usb jig kábelt, mert az azért egyszerűbb, mint ahogy csináltam :)

  • foldvarycs

    csendes tag

    válasz paragon85 #30476 üzenetére

    Én is vesztettem már el IMEI számot rom frissítéskor, és azt tapasztaltam, hogy root explorert használva simán felülírva az EFS mappát nem ment, mert valahogy mindig vissza írta a korábbi - nem helyes - beállítást. Úgy oldottam meg, hogy a telefon EFS mappáján belül egyenként törlök mindent, aztán csak az nvdata.bin-t másolom az SD-ről. Majd ismételten törlöm az időközben keletkezett adatokat, ezután bemásolom az SD-ről az nvdata.md5 fájlt, végül az SD-ről az EFS mappán belül az IMEI könyvtárat is. Ezután újraindítás és ismét működik a GSM hálózat a helyes IMEI kóddal.

Aktív témák