Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pucz

    senior tag

    válasz Recon666 #1421 üzenetére

    Alcatelnél is a CWM-el kellett visszaállítani. De ott lehetett BOOTOLTATNI a CWM-et, és nem csak flash. De ha megvolt a visszaállítás, és netán FLASHELT volt a CWM, akkor utána fel lehetett flashelni a gyári recót is.

    CWM - ClockWorkMod

    Nekem a gyári RECOVERY kéne. Elbeszélnénk egymás mellett, vagy csak Én nem bírom kifejezni magam? :DDD

    Van gyári ROM mentésem, EFS mentésem. Fel van FLASHELVE a CWM, és ROOTolva van a telefon. Ha jön a frissítés, a root, meg a CWM miatt elbukik az update csomag az ellenőrzésen. Akár egy kitörölt gyári app is bekavarhat, ha olyanja van. AZT HISZEM!

    Ezért kéne az eredeti állapot. Olvastam ezt a triangle-t, valamiért óvakodok tőle. Ezért szeretném úgy, hogy unroot, utána visszaállítom a gyári rendszert, és felflashelem a gyári recovery-t. Így elméletileg megvan a gyári állapot.

    (#1422) eccpecc1:

    Találtam, de csak toolkit-be. Abból nekem megint felesleges a sok egyéb dolog. Viszont a gyári ROM-ban, maga a mentésedben megvan a gyári recovery. De az egy .IMG kiterjesztés, és azzal nem tudok mit kezdeni.

    Odin-al egy md5 kiterjesztésű CWM-et kellett felflashelni.

    Alcatelnél ilyen esetben volt egy mappám a C meghajtón, és parancssorból bírtam flashelni, bootolni ezeket az img fájlokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák