Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz x1port #40761 üzenetére

    "De ha nekem megfelel gyári állapotában.. ?"
    Ezzel az opcióval kezdtem az előző hsz. -em. De ez felvet egy kérdést bennem. Honnan tudod, hogy bugosak a custom romok? Nálam ez úgy működik, hogy egy feature igény generálja a megoldás keresését. Ha Neked megfelel a gyári, akkor nincs igényed customra. Csak olyan funkciókhoz juthattál volna, amikre nincs is szükséged. Akkor számodra értelmetlen bármilyen custom dolog kipróbálása. Mi motivált rá, hogy mégis megtedd? Az általam írt extra dolgok minek a rovására mennek? Mert én nem látok, tapasztalok negatívumot velük kapcsolatban.

    obalix:
    Azért a rootot, vagy a romolást ne hasonlítsuk a Jailbrake -hez, mert nagyon más kategória! A root legális, legfeljebb garanciavesztő. A hivatalos "alkalmazásboltból" ugyanúgy letölthetők a rootot igénylő alkalmazások. Mivel a rendszer nyílt forráskódú, ezért a romolással sincs jogi probléma. A Jailbrake -re ez enyhén szólva nem érvényes, sőt a termék "hazájában" jelenleg épp büntetendő (legalábbis a következő ötéves felülvizsgálatig). Nem tudom a pontos besorolását, de még az is lehet, hogy bűncselekmény.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák