Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • znagy69

    őstag

    válasz zack #7217 üzenetére

    Nem ezzel van a gondom nekem pl.. Mondja azt, hogy nem teszi fel, mert sokan hibásnak találják. De ettől még nem biztos, hogy szár vagy béta. Lehet sokan ezért ki sem próbálja, mert Ő is egy negatív véleményt ír, de ki sem próbálta.
    Többen vannak akik vissza térnek GB-re, mert... Persze vannak hibák, én még nem vettem észre, igaz nem is nyúztam, már írtam amire használom az hibátlan számomra.
    Hangsúlyozva megértem miért nem próbálja ki.

  • fuximaxi

    senior tag

    válasz zack #7217 üzenetére

    Látom, hogy nem érted, hogy itt nem arról van szó, hogy fel rakja vagy sem, ezt majd ő eldönti. Itt arról van szó, hogy a vélemény alkotásban ne a másokét szajkózza. Majd ha felrakta és neki nem tetszett, akkor leírja a tapasztalatait, meg e véleményét, addig meg figyel. Nem mondja azt valamire, hogy szar, mert látott már olyan embert, aki hallotta egy ismerősének a barátjának a szomszédjától...... Jah és persze attól függetlenül, hogy valaki azt mondja, hogy neki nem ez vagy az nem volt jó, még én felrakhatom az adott programot, firmware-t vagy bármit, nem jelenti azt, hogy nálam feltétlen rossz lesz, illetve az sem biztos, hogy az ami valakinek megfelel nekem jó lesz. Ezt csak akkor tudom eldönteni, ha kipróbáltam. Elmesélhetem neked, hogy mi egy film storyja, de attól még nem fogod tudni, hogy valósították meg.

    "látom nem értitek meg, hogy vannak akiknek munkaeszköz is a telefon"

    Gondlom te tisztában vagy vele, hogy mire használom a telefonomat, hiszen már az emberiség létezése óta ismersz.

    Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz zack #7217 üzenetére

    Azt is nézd meg hogy kik írják a negatív és pozitív hozzászólásokat ICS-vel kapcsolatban.

  • zseko

    veterán

    válasz zack #7217 üzenetére

    Azzal nincs bajom nekem sem, ha munkaeszköze és kivár. Azzal van baj, és mások is erre mondják, mikor kijelenti valaki hogy XY dolog szar, mert mások ezt mondják. Ez közel sem objektív vélemény. Feltettem én is, egetverő gyorsulást nem tapasztaltam, vannak hibák mint például amit linkeltem, hogy a szöveg kilóg az ablakból, érthetetlen "fejlesztések" -gondolok itt a USB csatlakozás megoldására, és a telefonköny/tárcsázó dologra-, a Dead Space csak úgy települt ha az external_sd-t leválasztottam. Összességében fut, egyelőre elleszek vele, majd a 2. vagy a 3. javításnál felteszem újból.
    Én csak egy kódos resetet adtam neki, aztán visszaállítottam a produkt kódomat xeh-re ami megint csinált egy resetet.

    HR24.hu

  • djapor96

    senior tag

    válasz zack #7217 üzenetére

    azér ne viccelj már..... ha valakinek nekem munkaeszköz a telefon.... napi2-2,5 órát lóg a fülemen, ez a naptáram, a jegyzetfüzetem, itt kapom meg a céges e-mailjeimet, ingatlanokkal foglalkozom GPS nélkül oda sem találnék....

    de bármikor 20perc alatt romot cserélek rajta...... kicsit túlliheged...

    Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

Aktív témák

Hirdetés