Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz TFSi #5535 üzenetére

    Amikor már majdnem októberben ott ültem a Telekom hivatalos, tehát nem viszonteladói üzletében, egy idős néni vagy A23-at vagy A33-at vásárolt, még le is írtam itt (most nem kerestem elő), hogy meglepett, mert már akkor elvileg sem A23-at sem A33-at nem lehetett a Telekom oldalán találni. Kicsit meglepő, hogy már ennyivel korábban elkezdik a kisöprést. Mert ilyen nyomott árra márciusban sem számítanék.

    Amúgy akkor azt is megjegyeztem, hogy persze a néni kapott hozzá töltőt is (pénzért külön), és pont eme emlék kapcsán jutott eszembe, hogy ezzel a külön töltős dologgal, az idősebbeket úgy be lehet húzni, amikor mennek telefont vásárolni, és gőzük sincs, hogy ami otthon maradt telefon az ahhoz adott esetleg még jó is lehet.

    #5536Luck Dragon: Nem semmi! :D Nálam az S9 FE azért maradt ki, mert nem akartam két darab Exynos 1380-as kütyüt (meg mert UFS-ből is 2.0-t kapott). Most mind a kettőt A55-re fogod cserélni?

    Ja Spigen + Beaseus cuccokból gondolom, hogy külföldről rendelős a történet. gratu hozzá :R

    #5534Csigavair: Ennyiért ajándék volt. Jobb mint egy Black Friday ajánlat!
    Ja 30K-ért feltöltősen a Sony Ericsson T610 volt a király 2004 októberében.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák