Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xblani

    friss újonc

    Én becseréltem az IDÉN februárban vásárolt S22-t az A54-re, amint lehetett itthon kapni, tehat kb egy hete. Eddig nem bánom :) Nem igazán érződik, hogy kategóriákkal lassabb lenne, cserébe sokkal tovább bírja az akku. Minek legyen S22, ha minden power savinggel kapcsolatos dolog be van folyamatosan kapcsolva, középkategóriára butítva a telefont? Location ki, amikor lehet, 5g ki, AOD ki, ram plus ki, minden is ki.
    Azt hittem, csak online fújják fel, hogy mennyire rossz az S22 akksija, de nem... Nekem nagyobb szükségem volt arra, hogy ne kelljen minimum napi 2x tölteni. Eddig úgy érzem, normális cserét csináltam, hiába hangzik butaságnak elsőre. Szó szerint semmiben nem éreztem ÁTLAG használat mellett lassabbnak az A54-et. 45 perc alatt tölt fel 15%-ról 85-re, szerintem ez is rendben van, másfél napig bírja közepesen intenzív használattal. Elhiszem, hogy vannak jobb áron hasonló telefonok a piacon, de az én példámat nézve nem hozhattam volna jobb döntést (mivel ingyen volt effektíve nekem a teló - a tavalyi, elég midre sikerült flagshipért cserébe).

Új hozzászólás Aktív témák