Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Sensut #13658 üzenetére

    Hat tenyleg, nagyon jol eltalaltak, pl a sebzes is sokkal valosaghubb, az azert jo,mert nem kell 1 lada loszert magaddal cipelj, 2-3 lovesbol minden fekszik.A fegyverekre rakhato cuccok, es egyeb kiegeszitok marhara tetszenek, nagyon jol megoldottak.A jatekmenetet meg nem tudom, pl egyes szemelyek elpatkolhatnak, pedig lehet hogy meg lenne szerepuk, nem tudom...Pl Healer is meghalt, visszatoltottem es megmentettem.Felvettem egy kezdo sztalkert tarsnak, adtam neki sztalker ruhat, es egyszer elvaltam tole, utanna mar nem akart velem jonni, aszondta zoldfulu vagyok, nagyon megnott a szarva hogy sztalkerruhat adtam neki :DD
    Na es ez a sztalker tul kozel kerult Kuznyecov ornagyhoz, es voltak ott meg valami sztalkerek, ugyhogy lelovoldoztek egymast, Kuznyecovot meg en nyirtam ki.A pisztolyos kuldit megcsinaltam, lehet kesobb mar semmi szerepe, nem tudom, de igy legalabb szabadon maszkalhatok.
    Kesobb nem tudom hogy hogyan lehet a katonakkal kibekulni, lehet en majd nem is tudok, hogy vegeztem Kuznyecovval.
    Az elejen nehezen indul, sebezheto vagy, eleg sok a mutans, szar cuccal es fegyverekkel nem egyszeru megcsinalni a kuldeteseket,aztan 1 buznyak nelkul meg nehezebb.Mostmar van 60 rongyom :D
    Tenyleg nem emlekszem, bevillan 1-1 helyszin,de hogy miert voltam ott, es mit csinaltam, nem emlekszem.
    Pl arra sem emlekszem, hogy az alapjatekban lekapcsoltam az Agyperzselot, csak magatol Streloktol tudtam meg, mint Gyigtyarjov ornagy Piripocsban :DD
    Bombat akkor megkeresem.

    UI : Healer azt mondta, hogy feldobta a vegzetesen sebesul/majd halott sztalker naplojat valami -barn- tetelyere.Gondolom ez a hodalyt jelenti, ahol volt, de semmit sem talaltam a tetejen,csak loszert, itt hol keressem a naplot ?

    UI2 : az AK-k hangja egyszeruen kib*szottul jo, el is fogom lopni :D

    UI3 : jo lenne ha lehetne beszelni a sracokkal, hogy gyomlaljak ki a sok piros hibat, pl az OGG hangoknal elofordulo piros hibakat, at kell nyomni oket egy progin, es mindjart nem lesz piros hiba...

    [ Szerkesztve ]

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Sensut #13658 üzenetére

    Na, haladgatok az OGSE-vel, jartam mar a barban is, atadtam a katonai bazisrol lenyult doksikat a csaposnak, most viszem vissza Mole/Vakond geppuskajat, miutan a reszeg ficko megjavitotta.
    A pancelszekrenyt kinyitottam (nem talaltam el a kodot, en 0653-ra gondoltam, de 0693-ra volt allitva, netrol kellett kinezzem), viszont elakadtam annal a hatralokos anomalianal, amibol ki kell piszkalni az infoert cserebe a kepzodmenyt.
    Masik dolog, hogy szerepett kapott az a szamszerij, amirol az egyik megmentett ficko beszel, de mar elfelejtettem hogy hol kell keresni, valahol azon az agropromi gyarban, nem ? Mert csak ha atadom a Szolgalatosnak, akkor mehetek be az o teruletukre.
    Ezzel kapcsolatosan valami loszert is kell keresni az ottlevo fickonak, valami vasuti megallorol, vagy mirol hadovalt, nem vagom azt hol kellene keresni.
    Ugyanitt, gondolom azon a hasadekon keresztul le kell menni Sztrelok rejtekhelyere is, ugye ?

    Rejtett csomagokban talaltam most egy Berill pancelt, es egy Groza fegyvert, eddig az AKMS-t hasznaltam a legtobbet, viszont van AR-15/M-16 feleseg is csak ahhoz nincs sok loszer, es dragan lehet venni.
    Tavcsoves mesterlovesznek lesz majd ertelme ? Azaz beruhazni ra, vagy folosleges ?
    Majd lesz GP36 is, az a tavcsoves nemet karabely, majd meglatom melyiket fogom hasznalni a valasztekbol, lehet a Groza lesz a legjobb ? Van hozza tavcso, hangtompito, granatveto, es jol is sebez, a tuzgyorsasaga is jo.
    A mindenfele kepzodmenyeknek lesz szerepuk a tudosoknal ? Ha jol vettem ki egyes szovegekbol, a tudosok tobbfele kepzodmenybol tudnak majd csinalni 1 kivalo minosegut ? Erdemes a sok szirszar kepzodmenyt megtartani, hatha kell valamelyik keplethez ?
    Egyelore ennyi jut eszembe, majd ha vegeztem Kordonban, akkor megyek vissza a barhoz, ott sok iparos ajanlt kuldetest, jo lenne azokat is megcsinalni.

    UI : kocsit erdemes venni ? hogy ul be a kiserom, vagy akkor ot ki kell hagyni a bulibol, ha kocsikazni akarok ?

Új hozzászólás Aktív témák