Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csakdzsó

    tag

    válasz Weor #9032 üzenetére

    :R :K

    köztudottan ugyebár a nácik árja atlantisziak, tehát valójában magyarok is nyilván és persze gyíkok is... Mé? Nem tuttad? :D

  • M@trixfan

    addikt

    válasz Weor #9032 üzenetére

    Nagy igazságokat említesz. Én már sokszor attól tartok, hogy továbbállnak a gaming ipar nagy öregjei (ahol amúgy az életkor csak plusz tudást és tapasztalatot jelentene) és csak a lootbox-os gagyi dolgok jönnek egy idő után. Már felnőtt egy gamer generáció akinek lehet fogalma sincs az említett remekművekről. Én a Stalker széria újságírói tesztjeitől is falra másztam sokszor anno, rengetegen nem értették az atmoszférát és a játékélményt amit nyújt a borzongó történettel együtt. Én még visszább nyúlok a DOS korszakba, pl. az “Another World” ma egy Mona Lisa.

    Abban bízom, hogy az Unreal 5 jelentősen megkönnyíti a fejlesztést. Rengeteg bug az X-Ray motor sajátja volt. Maga a grafika jósága, frissessége úgymond adódik az UE 5-ből, az idő nagyobb része mehet a fontosabb művészi oldalra. Ráadásul nem akkor kezdtek mindent amikor bejelentették a Stalker 2-t. Történet, koncepció már megvolt, csak az évekig tartó hányatott jogi/anyagi körülmények hátráltatták.

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

  • Dhampir

    félisten

    válasz Weor #9032 üzenetére

    Jó lenne még az Ultimate Physical Edition csomaghoz, ha járna még hozzá egy doziméter, PDA, minimum egy Bear detector, pár dedikált rozsdamarta csavar, esetleg piacos piros-sárga színben fröccsöntött műanyag tőr Stalker Csingadzsguk felirattal a nyelén.

    Üres csomag érkezésére az Ultimate Psyhical Edition változat megrendelése esetében lehet számítani.

    Ultimate Bandit Edition rendelésekor a bankszámláról a teljes tárolt összeg levonásra kerül.

    Ultimate Music Edition kibontásakor szemrevételezhető egy szájharmonika, fuvola, egy gitár és egy balalajka. Kiegészítőként füldugót is csomagolnak hozzá.

    Ultimate Tutajos Edition pakk: egy felhúzható zenedoboz matricáján Matula bácsi billeg a kopott alga-zöld ladikban és mellette illeg integetve Katica, miközben kissé reszketeg, recsegő monoton hangon a rugó lejártáig folyamatosan ismétlődik a búcsúzkodó "Good Hunting Stalker!" mondat.

    Ultimate Vegan Edition: nincs benne konzerv csak fonnyadt karalábé és szép pettyes alma. Küldésként a játék változatában is; S.T.A.L.K.E.R. 2: A Vadvirágos Rétek Hírös Gazdája, gyógynövényeket kell gyűjteni és kikerülni a termetes húsevő növények csapdáját, miközben éhező stalkerek és gigantikus kukacok kergetik a Zóna feldúlt kertjeiben nyeletlen kapával és csorba sarlóval serénykedőket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák