Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zwiebel

    tag

    Sziasztok!

    Egy olyan problémám lenne, hogy egy ismerősömnek mentem konfigurálni egy routert - TL-WR740N - a bekötés ment, CD betesz elindul, minden klappol PPPoE hálózat, felhasználónév, jelszó beír. Eddig minden ment, utána, kiírta, hogy konfigurálja a routert és még egy Ellenőrzi a router konfigurációt sort. Első mellé tett egy pipát, a másikra viszont egy idő után hibát jelzett. Nem jók a WPE beállításokat, ellenőrizzem a beállításokat. Megtörtént minden jó volt, de mégis hiba... Utána megpróbáltam böngészőn keresztül. PPPoE-re állítva folyamatosan azt írta ki, hogy Connecting... az auto-detect-tel behozta a Static IP-t oda első két sorba beírtam mindent. Azt írta, hogy a router csatlakozott. Viszont még sem tudtam felmenni netre a gépen. Mi lehet a probléma? Minden leírás szerint volt csinálva, igazából szerintem mennie kellett volna. Egyre gondolok még, mivel a gép nem most lett frissen telepítve, így bent volt a vezérlőpult -> internetbeállításoknál egy "profil". Lehet, hogy azt kellett volna törölnöm?

    Válaszotokat előre is köszönöm!

    Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

Új hozzászólás Aktív témák