Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S*Tom*

    aktív tag

    válasz DonMedve #80 üzenetére

    Pedig nagyon szuper a G15, kár érte már rengeteg applets és sdk van rá.
    Nem tudom mivel játszol, én igazából FPS-ben azon belül Quake 3 excessive plusban voltam pár éve képben.
    cfgGen-ban scriptek írtunk magunknak, mivel akkor még a régi razer DB és mx518-as egerek voltak az ászok és ilyen grafikus módon nem lehetet makrókat sem szerkeszteni mint a konéban.

    Q3cfg pld.:bind MOUSE1 "+attack"
    bind MOUSE2 "weapon 9;cg_fov 120;cg_drawcrosshair 5;cg_crosshairsize 28;sensitivity 18;cl_mouseaccel 0.00;cg_drawgun 1;cg_zoomfov 35"
    bind MOUSE3 "weapon 2;cg_fov 110;cg_drawcrosshair 5;cg_crosshairsize 23;sensitivity 25;cl_mouseaccel 0.00;cg_drawgun 0;cg_zoomfov 30"
    bind MOUSE4 "weapon 4;cg_fov 128;cg_drawcrosshair 7;cg_crosshairsize 33;sensitivity 20;cl_mouseaccel 0.00;cg_drawgun 1;"

    Ezek a parancsok az egér gombokhoz voltak rendelve és egy lenyomásra több dolgot végrehajtottak pld.:a fov szélességét(Field Of View) szélesebb nagyobb teret látsz, vagy célkereszt nagysága, helyzete, érzékenysége, esetleg zoom-ja volt megadva. Így nem kellett csak lenyomni egy gombot és a fegyverhez való scriptben futott a játék persze lehet egy fegyverhez több profilt is készíteni ugyanara vagy másik gombra, kisebb-nagyobb nagyítás, célkereszt akár szöveg(bind) és egész mondatok is stb.
    A konéban az egér gombjaihoz lehet rendelni makrókat amik egy gombnyomásra hasonló parancsokra képesek pld. egymás után több fegyver váltásra úgy, hogy megadhatod a két fegyverváltás közti szünetet milliszekundumban, de persze ez lehet mozgássor is. [googlén túrtam]
    Nekem kb. két hete van meg a kone még nekem is új dolog most tanulom én is, ha valamire jutok vele megosztom. Egyenlőre még csak számomra értelmetlen parancs sorokat irkáltam wasd-ra késleltetéshez, de az infó idáig amit neten találtam szinte 0.
    Ha van kedvenc játékod és sokat is játszol vele csatlakoz egy olyan magyar esetleg kinti klánhoz, ha jól beszélsz valamilyen nyelven vagy csak barátkozz, ők sokat segíthetnek ahhoz a játékhoz való scriptekben és makrókban.
    Egyébként ha valakinek jobban megy a makró szerkesztés konén(biztos van) linkelhetne pár képet.

Új hozzászólás Aktív témák