Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.HeNTeS

    csendes tag

    Üdv Skacok!

    A mai nap folyamán meghozta végre a futár a Kave-et, Kone-t és a Valo-t! Örülés van!
    Az egér olyan mint vártam, precíz és kényelmes, a gombok szépe, finoman kattognak, kivéve ha az egér görgőjéhez kell egy kicsit nagyobb erő...
    Az 5.1-es füles egyszerűen fenomenális, anális, kanális! Döbbenet, hogy mennyire szépen szól! A hangok tiszták és a térhatás tökéletes! Rögtön rá tudsz bökni, hogy épp honnan jön a hang! Alattad vagy feletted kicsit oldalra....szóval klassz!
    A alaplapi 5.1-esre (P-35)van dugva és ha épp nem szól semmi egy halvány sercegés hallatszik...
    Valószínűnek tartom, hogy rendes hangkari orvosolná ezt a pici problémát!
    A billentyűzet! Nos egy kicsit többet vártam! A gombok elég kopogósra sikeredett és a nyomásuk se annyira olajozott mint vártam...
    Az XP gond nélkül felismerte, de bizonyos gombok nem működtek, mint pl. o,u,n,e ilyenek...a világítást érezhetően nem tudtam változtatni rajta, vagy világított vagy nem...ennyit a kb. 5-6 állású csúszkáról...driver install után, mindig lemez ellenőrzést kezdett a winfos, de nem sikerült teljes funkcionalitását előcsalogatni a cuccnak... így visszakerült a régi tesco-s és megpróbálom egy másik gépen ahol tökéletesen megy egy másik ugyan ilyen bill.

    Nekem egyenlőre ezek a tapasztalataim! Holnap kiderül, hogy a bill. garitúrnéra megy-e vagy nekem kell új oprendszert felraknom!

    Van valakinek tapasztalata, hogy W7 ultimate 64 alatt hogyan muzsikálnak ezek a dolgok?

Új hozzászólás Aktív témák