Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ACE-

    addikt

    válasz Brandynew #3112 üzenetére

    Jó de attól még nem feltétlen abból kell kiindulni, hogy hülye, meg hallod itt azt mondták hogy szar a lakás, meg hogy mindent el kell pakolni... Az LG-t annak idején azzal kezdték el reklámozni, hogy nem is megy neki semminek, mert az ultrahangos érzékelő miatt mm-ekre meg tudja közelíteni a falakat és a drága kínai vázákat sem kell elpakolni... Ami igaz is. Épp emiatt nincs rajta ütközés érzékelő. Szóval azért, mert az emberek egy része hülye hozzá, még nem kell mindenkit annak nézni.

    [ Szerkesztve ]

    Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

  • ultio

    senior tag

    válasz Brandynew #3112 üzenetére

    Nincs igazad.
    Meg kell ismerni a másik álláspontját! nem egyből lehülyézni! Otthagyok náluk 150 000 Ft-ot, majd 3 nap múlva hülye vagyok, szar a lakásom.
    Ennyi.

    Én annak idején nem okoskodtam, tanácsot kértem a gurutól és többször leírt választ kaptam kifejtve.
    És ahogy írtam, közben a szervizük már megállapította, hogy hibás a termék.
    És szerintetek kértek ezért elnézést? Nem.

    És nem más cégről, nem más szituációról van szó, nem jogi per ez, ahol precedens van, szóval, mert 99% hülye, nem biztos, hogy én azokhoz tartozom.

    És igen, még mindig k...va mérges vagyok rájuk!

    És ugye, azóta ők is árulják természetesen drágábban a Xiaomit.

    ACE-
    Igazad van, azért is választottuk az LG-t, nagyon féltettük a sok kínai vázát :)).

    tomazin
    Az okos értékesítő hölgy részéről fel se merült!!!, hogy nekem van igazam, illetve, hogy a robot lehet rossz.
    Szerintem meg a vevőnek van igaza, vagy legalábbis hülyeséget nem mondok neki és nem utalok arra, hogy ő a hülye.

    Most mondhatom azt, hogy miattam jó néhány ismerős nem vett náluk robotot, hanem rendelt Xiaomit Kínából.
    Végül is lehet megérte nekik, hogy hülyének néztek. Illetve az értékesítő hölgy, aki azóta is ott dolgozik és adja az okosabbnál okosabb tanácsait.

    Tulajdonképpen csodának kell szisztematikus robot. 30 ezres, aztán kipakolni a lakást, elindítani a csodarobotokat, majd visszapakolni a bútorokat.
    Ez a robotguru nagyon eltúlzott milyen lakásba milyen robotporszívót vegyünk tanácsa.

    [ Szerkesztve ]

    rasti rusti

Új hozzászólás Aktív témák