Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czundermák

    aktív tag

    LOGOUT blog

    válasz etejedu #2 üzenetére

    Viszonylag más hozzáállás igényel, mint egy AAA játék. Míg egy A++ cím olyan mint a popzene, rengetegen hallgatják, emészthető és könnyen befogadja az ember, egy ilyen játék valami különleges rétegzenének felelhetne meg, amit sokan nagyra értékelnek, de a többségnek beletörik a bicskája, nem tudja elviselni. A Rimworld-öt nem feltétlen hívhatjuk könnyed kikapcsolódásnak, sokadik ujrajátszás, tutorial, vagy trükkök ismerete szükséges ahhoz, hogy értelmezhető dolgot tudj benne csinálni.

    Sok ember számára ez már unalomba csap át, vagy egyszerűen felidegesíti. Nem nevezhető szórakozásnak, ha nincs meg a pozitív visszhangja, mert "mindig szivat", nem hagy nyugton 5 percre sem, nem fogja megköszönni, minden apró hibát észrevesz és megbosszulja azt.
    DE! Szerencsére azért vagyunk páran akik szeretik az ilyesmit. :K

    Épp egy hete indítottam Random Randyvel egy nehéz játékot valós halállal, három hajótöröttel. Pillanatnyilag a 80. napnál tartok, eddig egyetlen drop pod-os Mechanoid támadás kivételével, amiben mindössze két kaszás vett részt, nem történt semmi érdemleges. Épp ásom magam a hegybe, előre bevilágított tárnákkal, hogy még véletlenül se érezze Randy, hogy szükségem lenne a bogarak társaságára. Jelenleg a 6 fős kolonista csapat költöztetése a fő célom, igaz sok nincs hátra, a pablóminták lerakása ami még komolyabb feladat, a többivel elvégeztem.

    A következő 30 napra amit még fejleszteni szeretnék, az a konyha véglegesítése, a kórházam létrehozása, hogy ne kelljen a régi fa bodegákban ahonnan a hegybe költöztek a kolonisták, betegeket ápolni. A börtönt sem ártana végre felállítani, a fa ajtó sok esetben nem kihívás egy feldúlt fogolynak, emellett a kertet hidropónikussá szeretném tenni, erre fel vagyok már szerelkezve, csak nincs hozzá elegendő energia. Jut eszembe energia, a 16. napon kaptam egy rejtett készlet küldetést, benne Techproof MI-vel, naná, hogy geotermikus energiára toltam, ez azért sokat segített, ennyire a játék hajnalán. :DDD

    A halálzónát még át kell gondoljam többször, nem vagyok híve a sujtócsapdának, de jelenleg még hasznát veszem.

    [ Szerkesztve ]

    CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

Új hozzászólás Aktív témák