Hirdetés

  • Hosszabb bemutatót kapott a Steel Seed

    gp A PC-re és konzolokra szánt teljes kiadás valamikor idén debütál, pontos dátumot még nem kaptunk.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz bokrosolajos #1272 üzenetére

    Utánnakérdeztem pár dolognak hátha segít jól beállítani

    fékezés probléma:

    vagy a gázt állítsd be az options-ban, hogy görbüljön az input (grafikon), és/vagy az autó setupjában sokkal lejjebb kell venni a fékerőt, főleg murván :)

    egyenesfutás probléma

    A főmenüben van a játékvezérlő beállitásoknál-szűrő-steering-axis-telitettséget én a maxig nyomtam, mert lentvolt 2-3-ason!

    Nekem egy momo-m van, az FFB elég nyomi, bár nemtudom mihez viszonyitani, ez az első kormányom, tiszta műanyag, a pedálokat zokniban érzem jol (jobban), szal van mit kritizálni rajta, most beszélek egy palival, van egy G25 130€-ért 10 hónap garival..majd akkor ha összejön, akkor mesélek, hogy mennyire milyen az FFB a 2 kormány közt...

    "...ráadásul ha fékezek, leesik a fordulat- hang alaján..."
    Ez is csak beállitás szerintem, aztpedig a kormánybeállitásoknál van egy olyan, hogy "gáz/fék"...na én azt a lehetőséget kiraktam a billentyűmre, mert ahogy leveszem a gázrol a lábamat, akkor rögtön fékez vagy mi, és forditva...szoval a fordulatszámot lehet tartani, csakhát ugye ahhoz 2 láb kell, vagy egy 45-ös!:P

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák