Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E.T.Bear

    csendes tag

    válasz lapa #372 üzenetére

    VGA~RCA(kompozit):
    Komolyabb sikerek, hát nem tudom, egyesek szerint csak akkor megy ha a TV támogatja az RGB módot, de arra itt ez a SCART-os megoldás. Mégtöbben mondják, hogy a videókártyának kell támogatnia a VGA kimeneten keresztüli TV-outot. Na ezt nem sikerűlt kiderítenem, pedig a gyártóktól is kértem supportot. És akkor még ott a kérdés, hogy miért vannak három RCA-s változatai ennek a kábelnek, hiszen tudtommal a VGA-n nem jön ki hang, az RGB-re pedig van többek között VGA~Componens kábel.
    Áramtalanításra figyelj - Pontosan mire gondolsz?
    Semmilyen videó kábelt nem adtak hozzá.

    Hiába nyomom a PrintScreen-t nem csinál semmit, úgyhogy be kell érned ezzel:
    640x480=640,61,64,99,480,6,7,35,13582,312 - ezt a sort lemásolom, majd klikkelek a PowerStrip (monitor) ikonra a tray-en. Aztán a menüjében kiválasztom a Képernyőprofilokon belül a Konfigurálást. Itt kéne kiválasztanom először a másodlagos képernyőt, de most tovább megyek, mivel nincs kábelem. Speciális időzítési beállítások -> Egyéni felbontások, és itt a jobb alsó sarokban a középső ikonra kattintva (Időzítések beillesztése vágólapról) látom, hogy átváltozott a felbontás 640x480-ra, tehát sikerűlt, de a Függőleges oszlopban Frissítés gyakorisága: 30-at mutat, ami szerintem azt jelzi, hogy ez 60 Hz-es beallítás!

Új hozzászólás Aktív témák