Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz iMaverick #661 üzenetére

    Most is muszáj, csak más okokból. Vagyis most nem muszáj, de vannak zavaró dolgok. Egyrészt telerakják a telefonokat minden szarral, ezer, a felhasználó számára tök felesleges ballaszttal. Hát nem igaz,hogy egy 4gb ramos telefonnál 1,5 giga szabad ram van bekapcsolás után?! Miért kell rámeröltetni olyan alkalmazásokat, amiket abszolute nem szeretnék és amiknek törlési lehetősége sincs meg?
    Másrészt nagyon felgyorsultak a gyártók, tök feleslegesen. Évente két új modell jön kb. ugyanazon szériából, ennek pedig az optimalizáció megissza a levét. Én speciel már nem akartam romolni, eleve iPhone-ról jöttem, megszoktam, hogy minden faxán működik, de itt most a Note 8-nál kiidegeltek a hibák:
    - a fényképező app indítása után folyamatosan villogott a kijelző, fotózni nem lehetett, fókusz nem volt, telefon restart kellett.
    - csöngött a bejövő hívás miatt, de nem tudtam felvenni. Pedig basszus, egy telefonnál letojom,hogy nem megy a játékgyorsító, de telefonálni minden körülmények között lehessen már.

    Az egész gyári rom olyan volt, mint amikor úgy méssz az autóval, hogy benne ül 5 személy és tökig van pakolva a csomagtartó. Érzed, hogy ugyanaz a jó kis autó, de tele van ballaszttal. Most az eus rommal olyan, mintha tök üresen, egyedül ülnék benne.... könnyedebb.

    [ Szerkesztve ]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák