Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    Sziasztok! Ma megvetem életem első NSA szerverét, a Zyxel NSA-310 névre hallgatót pontosabban. Nos én ebben abszolut kezdő vagyok de szeretném a maximumot kihozni a cuccbol, szeretnék torrentet használni hogy mindig seedelve legyen adott torrent de sokféle program érdekellne. Első körben lenne hozzátok pár kérdésem akik már értetek ehhez. Honnan tudok erre a 310-es verzióra különféle programokat (többet között torrent) leszedni, és hogyan kell pontosan installálni ezeket? Ha berakom az 1 gigás winyót ami ugye formatálódik azután ha módosítgatok a programokon meg állitgatok benne eléréseket már nem fog ujra formatálódni? Webes eléréshez a routerben nyitnom kell 80-as portot? Első körben ezek érdekellnének engem, és esetleg ha van neten valami nagyon szájbarágós részletes leírás egy lépésről lépésre hogy mit hogy kell, beállítani az nagyon jólenne. Mert sajnos gyárilag alapba nem adtak magyar nyelvi leírást, de az angol kiskönyv is kimerül 3 kis oldalba és kb csak azt mutassa meg hogy kell a vinyót betenni... :(

    -Norbi-

  • Norby86

    őstag

    Még annyit hozzáfűznék az előző kérdéseimhez hogy most hogy bogarászok a beállításokban, azt látom hogy upnp kapcsolat kéne neki hogy ő maga beállítsa a portokat a routerben. Namost nekem routerben az upnp levan tiltva mert nem akarom hogy a trójai falovak kopogtassanak. Szóval mit javasltok, a webes elérést mely portra tegyem, ahol nincs trójaveszély és nem 80-as port?

    [ Szerkesztve ]

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák