Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Sjkolrd #331 üzenetére

    Keresni kell rá az alternatív megoldásokat, ugyanis gyártói alkalmazások nincsenek rá. Telepíts rá egy Onkyo, Harmony vagy Hue appot. Az utóbbira biztosan találsz pár alternatívát, csak végig kell tesztelni, melyik a jó. Még az Office alkalmazásokról is feltűnően gyakran írják, hogy jobban megy droidon, mint az MS saját rendszerén. Játék, ha esetleg egy hosszú úton ezzel akarom elütni az időt, megint nincs igazán.

    Az utóbbi időben a Lumia 950-et nézegettem, pontosabban meg akartam venni, de még a saját topicja is az ilyen-olyan szoftveres problémákból áll, egyéb fórumokon meg szinte semmi jót nem olvastam róla. A csúcs az volt, amikor már a rendszerfirissítések után is factory resetet ajánlgattak. Azt hiszem, akkor mentem el a Media Marktba venni egy S7-est.

    Majd meglátom, hogy fél év múlva milyen lesz rajta a droid, most teljesen jó. Van az ismerősi körben Note 4 és S6, még mindig szépen mennek. Szerintem az én készülékemmel sem lesz olyan gond, hogy lelassul.

    [ Szerkesztve ]

  • G4bi89

    senior tag

    válasz Sjkolrd #331 üzenetére

    "Android meg köszönöm ide vagy oda az alsó vagy felső kategória, kb fel ev után elkezd megrökönyödni a rendszer"

    Aha akkor ideje lenne kipróbálni egy rendes készüléket ami nem Samsung vagy valami túlárazott középkategóriás fos. Mert ha az ember tudatosan vásárol készüléket akkor ez már rég nincs így.

    Nexus5-öm 2,5 éve köszöni szépen el van és nem lassult be. A multitasking felület pedig gyorsabban jön be és röccenésmentesebb mint egy S6 vagy S7 -es készüléken. (nyilván a 2gb ram miatt kevesebb programot tart bent a memóriában)
    LG G4 vagy HTC,Oneplus,Xiaomi,csúcskészülékeit ajánlom figyelmedbe még.

    "egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

Új hozzászólás Aktív témák