Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) Stauffenberg

Stauffenberg
(nagyúr)

Egyedül az ára mentheti meg. Az iPad mini legidegesítőbb tulajdonsága az alacsony kijelző felbontás. Ha került volna bele mondjuk egy 1280×1024-es kijelző, akkor rögtön barátságosabban festene, pedig még az sem lenne valami nagy eresztés. Gondolom ezekből a kijelzőkből keletkezett egy kövér felesleg a gyárban, ezt kell beletenni, hogy olcsó legyen... már ha olcsó lesz, mostanában a ZTE igyekszik a prémium szegmensbe felkapaszkodni, ami több készüléke árán is meglátszik.

## Szteroidon felpumpált Revolut meghívóért keress PM-ben! (Ingyen fizikai kártya és 3000 Ft ajándék egyenleg)

(#2) McSpy válasza Stauffenberg (#1) üzenetére

McSpy
(őstag)

Egy jó árral versenyképes lenne :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#3) GAlli

GAlli
(tag)

3700mah kicsit kevés ide

(#4) korcsi válasza Stauffenberg (#1) üzenetére

korcsi
(addikt)

.

[ Szerkesztve ]

42; TBS 6205 quad PCIe tuner és MikroTik hEX (RB750Gr3) router eladó

(#5) ROBOTER

ROBOTER
(addikt)

Az iPad mininél a súlya és mérete miatt végre megengedhették, hogy a kijelző körüli keret ne legyen hangsúlyos. Ez az egyik fő felhasználói igény, amire reagált a gyártó, vagyis az egykezes tartás.

Ha ez a kijelző nagyjából akkora (és így fog kinézni, ahogyan a képen látható), akkor szélesebb lesz a készülék. Itt 10mm kritikus.

Persze ha hasonló minőségű a kijelző és kb. fele az ár, akkor lesz piaca. Márcsak a MicroSD-s bővítés miatt is.

(#6) junkpod

junkpod
(veterán)

ez elég gagyi paraméterek, ennyire gáz lenne az iPad mini? (nem ismerem, csak azt hittem alma nem gyárt ilyen gagyi dolgot:)

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#7) sien válasza junkpod (#6) üzenetére

sien
(aktív tag)

már miért lenne gáz vagy gagyi?

(#8) Ati1979 válasza McSpy (#2) üzenetére

Ati1979
(veterán)

Pontosan.
Semmi extra, de még az árát nem láttuk.

Kellően alacsony áron jó vétel lehet.

(#9) Graphics

Graphics
(félisten)

Várjuk :)

Az első ZTE tablet ami megtetszett :)

(#10) Hina

Hina
(aktív tag)

Az árára én is kíváncsi vagyok.

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#11) bladegery

bladegery
(senior tag)

Pont az nincs benne ami az ipad minibe tetszik, a keskeny káva:D

gergely-szabo.com - Pixel xl, i7 4790 + gtx980 5760*1080

(#12) dezs520 válasza Stauffenberg (#1) üzenetére

dezs520
(senior tag)

Semmi baj a mini felbontásával,4S-t használok,és még ahoz képest is rendben van.A képek nem adják vissza,de "élőben" gyönyörű a kis gép,nagyon eltalálták...

(#13) draco31

draco31
(addikt)

Egy jó árral remek lehet!

ASUS VivoBook S14 S410U /\/\ Samu A50 /\/\ Amazfit Bip

(#14) csiribacsi

csiribacsi
(tag)

nem tudom, ti csukott szemmel jártok most tudnék mondani kapásból 5 tabot ami veri ezt...ez egy semmi, full átlag specifikációval, nem értem hogy ezt a cikket mire alapozták, ez a kijelentés hogy versenyre kelhet mókás : )))

Üdv. Ádám

(#15) Stauffenberg válasza dezs520 (#12) üzenetére

Stauffenberg
(nagyúr)

Én sem a levegőbe beszélek. Meg akartam venni az iPad minit, mert sokkal jobban bejön az a formátum, mint a nagy iPad. De amikor kézbe véve megláttam a kijelzőt... hát eléggé retró érzelmeket kavart. Van nálunk céges iPad retina, mert fejlesztünk alkalmazásokat. Talán annak a kijelzője túlságosan magasra tette a lécet.

Amúgy a Nexus 7 szintén tetszik, szép IPS kijelző és pont megfelelő felbontás, nem túl nagy, de már épp elég a borotvaéles képhez. Ehhez képest a 100 dollárral drágább iPad mini bénább felbontást kapott, nem is értem miért jó ez...

...ja igen, mert így is tömegével vásárolják a marhák. Én inkább kivárok egy másik generációt ami rendes kijelzőt kap. Az Androidos gépekkel csak az az egyetlen bajom, hogy nagyon nagyon nagyon nagyon kevés a kifejezetten táblagépre készült alkalmazás egy iPad-hez képest. Nekem főleg profi fotós, grafikus appok kellenek, ezek nincsenek Androidra... sajnos.

## Szteroidon felpumpált Revolut meghívóért keress PM-ben! (Ingyen fizikai kártya és 3000 Ft ajándék egyenleg)

(#16) csiribacsi válasza Stauffenberg (#15) üzenetére

csiribacsi
(tag)

Mert, az appstore ad ki profi programokat kulon tablet platformra??

Üdv. Ádám

(#17) Stauffenberg válasza csiribacsi (#16) üzenetére

Stauffenberg
(nagyúr)

Aha, egy párat. Ez nem PC vagy Mac szint, de concept artok rajzolására tökéletesek. Többet kipróbáltam már Androidos táblagépeken, de valahogy egyik sem az igazi. Az Autodesk Sketchbook Pro már alakul, de az nem az igazi, a komoly nagyágyúk eddig csak iPad-re jelentek meg.

De fotós, filmes segéd alkalmazások közül is főleg iPad-re vannak a komolyabbak. Itt olyanokra gondolok, mint a RED alkalmazása, ami egy komplett elektronikus forgatókönyv manager, képes szinkronizálni kamera rendszereket, stábon belüli gyors kommunikációt tesz lehetővé és nyomon követhető az ütemezett feladatok elvégzése.

(#18) csiribacsi válasza Stauffenberg (#17) üzenetére

csiribacsi
(tag)

Hat mondjuk biztos nagyobb erdekeltseg van az iPad mogott: / annak ellenere h a felhasznaloknal nagyobb aranyban talahato meg android alapu keszulek.

Üdv. Ádám

(#19) Stauffenberg válasza csiribacsi (#18) üzenetére

Stauffenberg
(nagyúr)

Ez a fejlesztőket nem érdekli ha iPad alkalmazásokra nagyobb a fizetőképes kereslet. Van is benne valami, aki egy iPad-et meg tud venni az jó eséllyel nem sajnálja megvenni 5-10 dollárért az alkalmazást. Androidon teljes a fejetlenség, mindenki úgy warezol ahogy csak jól esik.

Mi is fejlesztünk alkalmazásokat (nem mi vagyunk a kiadó, csak grafikát készítünk, programozunk, stb), de a megrendelők sem akarnak Androidra kiadni semmit, úgysem venné meg senki.

(#20) csiribacsi válasza Stauffenberg (#19) üzenetére

csiribacsi
(tag)

Hol lehet teged elerni, honlap v ilyenek?

Üdv. Ádám

(#21) junkpod válasza sien (#7) üzenetére

junkpod
(veterán)

8 incsen 1024*768 nem gagyi?
Az olcsó telefonomnak is van 960*540 de csak 4,3 incs...
Szerinted 160 dpi felbontás nem gagyi egy tartalomfogyasztásra szánt eszköznél?

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#22) tom_87 válasza Stauffenberg (#15) üzenetére

tom_87
(tag)

Hiába nagyobb a felbontása a Nexusnak, mert rosszabb a kép rajta, mint a minin... Tudom, mert mielőtt megvettem a minit, megnéztem a Nexust is és hát a kijelzője egyértelműen rosszabb volt. Tudod a felbontás csak egy adat a sok közül. Fényerősség, színek telítettsége, stb. Szerintem az a marha aki paraméterek alapján választ...

OnePlus 7 Pro (12/256)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.