Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wildrain

    addikt

    válasz canniball #34 üzenetére

    (#34) canniball:
    1. Mondjuk egy gombnyomással?
    2. Szerintem bekapcsoláskor megnyomni mégegy gombot nem olyan űberfárasztó, a kikapcsolás inkább macerás, mert én pl. mindig hibernálok, és annak elindítása után még várni kell egy darabig, míg kinyomhatom a főkapcsolót is.

    (#36) orbano:
    Mint annyi minden, ez is pénzkérdés. Valószínű, hogy ha lenne jó tápra pénzem, akkor nem szarakodnék azon sem, hogy 1000 Ft-ot megtakarítsak havonta a villanyszámlámon.

    (#42) ttower:
    Motorola kábelmodem, nem szoktam külön stand by-ba nyomni kikapcsoláskor, így azt nem mértem, hogy úgy kevesebbet fogyaszt-e. A router egy teljesen alap cucc, D-link 524 ha jól rémlik. Nincs rajta kikapcs gomb, sem semmi, amivel altatni lehetne.

    (#48) jorden06:
    A legtöbb esetben nem is maga az eszköz fogyaszt kikapcsolt állapotban, hanem a táp. Pl. a modemé vagy a routeré is ilyen, ha nem dugom be magába az eszközbe, hanem csak a tápot a konnektorba, akkor is 6-8W-ot fogyaszt. A legviccesebb ilyen szempontból a Philips crt monitorom, amit ha kinyomok a gombbal, akkor 2W-tal többet fogyaszt, mint készenléti (led világít) állapotban. :D

Új hozzászólás Aktív témák