Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    Végigolvasva a hsz-eket, sokan itt nagyon elszálltak az elvárásokkal. Nekem több ismerősöm használ 2-3 éves telefont, a főnökömmel pedig vetettem egy HomTom HT16-ot, ami ettől a Redmitől jóval gyengébb, és simán elvan vele.

    Én "power user" vagyok, de a jelenlegi 2/32-es telóm simán kiszolgál. Toltam még rá 1 giga swapot, de anélkül is teljesen használható. Azzal meg pláne. Játék, facebook, üzenetküldők, GPS, böngésző stb. egyszerre meg lehet nyitva. Persze a javát újratölti váltásnál, de ezt már évek óta megszoktam, és engem nem zavar. Ahogy az ismerőseimet se érdekli a többéves készülék. Nagyjából használható legyen, néha elklattyintgatnak pár képet oszt' csókolom.

    Simán el tudom képzelni, hogyha felajánlanának nekik egy cserét, a 90%-uk boldogan cserélné a telóját egy ilyen zsír új cuccért. Pláne, ha előtte ki is próbálhatnák. És mégcsak észre se vennék a HD felbontást, vagy műanyag házat, vagy a többi fikázott dolgot.

    Akinek meg mégse tetszik, az gyűjt hozzá még kb. 50-et és vesz egy márkásabbat. Bár itt el szokott fogyni a nagy váltási lendület, és marad a rögvalóság - erre van pénz, most egy darabig ez lesz. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák