Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zvezda

    junior tag

    válasz Hopkins95 #166 üzenetére

    A HTC, LG, Sony gyenge szarokat ad ennyiért de inkább drágábban. Ott jogos a kritika. Ez a telefon viszont ennyiért best buy. A kamerája is megfelelő. Ne várjunk már Mate 20 szintű csúcskamerát 65-70 ezerért.... Ha a Samsung adta volna ki ugyanezt 120-ért akkor itt nyáladzanának a fanboyok, hogy ez milyen jó. Itt annyiról van szó, hogy a Xiaomi rohadtul beleköpött a nagyok levesébe megint, és egy újabb brutális ár-érték arányú mobilt hoztak össze, ami a rajongóknak fáj. Én rohadtul nem vagyok Xiaomi rajongó (semmilyen fan se vagyok), hanem azért vettem ezt, mert ennyiért még csak hasonlót sem találtam. Ha jövőre tegyük fel, hogy a HTC hoz össze egy ilyen ár-érték arányú mobilt, akkor az elsők között fogom megvenni. Ideje lenne a beteges márkafanatizmust kinőnie mindenkinek. Komolyan, mi alapján rajong valaki egy márka miatt? Jobb lesz neki ha a kedvence jobban fogy? Nem. Ha kiad valaki egy jó mobilt, akkor később is stabilan az a márka lesz a jó? Nem. Egy adott típust lehet szeretni ha jól sikerült, és ez a teló bizony kurvára jól sikerült. De ettől még nem leszek Xiaomi rajongó. Én pl. 2010 óta asszem 11 márka telefonját használtam, szóval nehéz rámfogni hogy fanatikus lennék. És megengedhetném magamnak, hogy ennek a többszörösébe kerülő mobilt vegyek (volt is korábban több csúcsmobilom), de mostanra jutott el oda a mobilpiac, hogy ez teljesen fölösleges, mert ennyiért is jót lehet venni. Persze, aki nagyon izgul a kamerára az más, de nekem ez pont elég. Nem akartam itt senkivel vitatkozni, de szánalmas volt amit itt lenyomtak a trollok. Szóval nyugodjon csak le mindenki a picsába, és beszéljünk normálisan a telefonról. A trollocskák pedig húzzanak el, és nyomkodják csak nyugodtan az apucitól kapott iPhonet vagy Samsungot.

    juuzer: Ha tényleg ezt a két mobilt használod akkor meg még érthetetlenebb amit írsz. Kamerát ne hasonlítsuk össze amíg az SE-ben használhatatlan az előlapi kamera. A Mi A1-nél nem vettem észre hogy gyorsabb lenne az SE, de az A2-nél meg aztán semmiképp. Processzorban azért nagyon nagy előrelépés a 660 a 625-höz képest

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Mi A2

Új hozzászólás Aktív témák