Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karavik

    veterán

    válasz Williamgrant #16731 üzenetére

    "Az én szememben emiatt jelenleg összesen két alternatíva maradt gyártóra szűrve:
    Xiaomi és Sony."

    Hasonlóképpen nálam is, de a kedvezőbb árfekvés és a szoros érzelmi kötődésem a MIUI-hoz :B okok miatt, marad a Xiaomi, mint egyedüli gyártó. A következő telóm minden kétséget kizárólag Mi5 lesz (amennyiben valóban S820 SoC-al jön)

    (#16732) <Adamsky>:

    Mivel a Symetium teló csak tervezés szinten készült el, valóban van esély, hogy a végleges fizikai darab méretileg változni fog picivel. Én ezt csak úgy veszem, hogy kvázi így fog kinézni és a vitatott mérettel csak a most divatos széltől-szélig kijelző megoldást akarják szemléltetni.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Williamgrant #16731 üzenetére

    " ... milyen szorgalmasan kapod a frissítéseket a készülékre.
    Az én szememben emiatt jelenleg összesen két alternatíva maradt gyártóra szűrve:Xiaomi ...
    "

    Nem látom az összefüggést. :DDD A Z3C-re viszont tényleg jön valamilyen európai MM-es, 6-os droid-os beta teszt.
    Tudom, nem egy liga, de azért itt meg kell említenem a PH! TV-ben tegnap szereplő Tesco mobilt, 25e-ért Lollipop-al, magyar garanciával.

    A Saygus-ba még az S801-el is van potenciál. Legalábbis én csak emiatt nem zárnám ki. Ahogy írtad is, a "processzor" egy dolog. Saygus pedig már most olyan dolgokat kínál, amit - jó eséllyel - a nála gyorsabb (modernebb?) SoC-al felszerelt készülékek se fognak.

    (#16736) Karavik
    Hááát, nyilván változhat, de akkor felmerül a kérdés, hogy mennyire vehető ez a bagázs komolyan? Szerintem ilyen szinten mi itt a fórumban is össze tudnánk dobni egy mobilt. Aztán mire összejönne a pénz, talán arra a szintre is eljutnánk, hogy meg tudjuk építeni. Vagy nem ... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák