Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wajk

    addikt

    válasz ak76 #6463 üzenetére

    azt azért talán még nem.
    Figyeld az "Ébren" sort, valami nagyon nem hagyja aludni a telódat.

    Ez nem ROM probléma, ennyire nincsen nagy eltérés közöttük, próbáld meg, hogy törölsz mindent (Wipe Data) és használd kicsit csak úgy közel üresen a telefont, hogy alapban minden rendben van-e a telóddal, aztán mehetnek fel szépen a programok és a beállításaid, vagy próbáld ki valami Akksi analizátort, lehet hogy kibukik az egyik appod...

    (#6441) muchacoado: amennyire én tudom a boot.img-nek semmi köze hozzá :N
    Inkább az, hogy a data partíciót hogyan használják. pl az odexed (miui.com-os) és a deodex ROMok (MIUIandroid/WiUi/Vagyula ROMok) nem szeretik egymást. De a deodex-esek megférhetnek egymás mellett. De itt is lehet probléma, pl közel azonos bázisra épülő ROMok (verzió) bírjak csak igazán egymást, pl van, hogy kb. 1 hónap eltéréssel kiadott ROMok már nem (pl. com.android.phone FC).

    (#6440) Karavik: ahogy szoktam mondani, nekünk van a legjobb MIUI támogatásunk, én inkább csak finomhangolást végzek kicsit, meg kicsit magamhoz igazítom. Elsősorban magamnak készítem, de a végeredményt megosztom, hátha még valakinek bejön.
    - init.d támogatás (scriptek futtatása bootoláskor)
    - 4.2-es bill swype támogatással +magyar szótár
    - optimalizált kernel beállítások
    - extra reboot opciók
    - részletesebb hangerő állítás
    - 3x helyett 4x lassítás Mi2 tulajoknak (480p)
    - hivatalos Gapps cuccok
    - Nexus 4 beállítások és tweakek
    (az N4-nek elég jó rajongói bázisa van, a HW pedig közel azonos)
    - 1 helyett mind a 2GB RAM használata
    - multitasking MOD
    - optimalizált audio beállítások
    - optimalizált animációs értékek

    ...meg még sok apróság amiket az XDA-n keresek/találok/tesztelek a jobb teljesítmény és akksi érdekében

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Új hozzászólás Aktív témák