Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Blindmouse #19 üzenetére

    Most ne hogy már azt mond, hogy én vagyok a hibás mert a Sennheiser az olcsóbb ársávokban lévő fejhallgatói nem hozzák a márka nevéhez fűződő "legendás" minőséget.
    Amúgy meg utánaolvastam itt PH!-n még 2009-ben és akkor áradozott mindenki, hogy így jó meg úgy jó.

    Miről beszélsz?! Nem is a populáris Skrillex, David Guetta és egyéb retkek által használt fejhallgatót fogom megvásárolni csak mert az látom a nyakukba/fejükön.

    Milyen tucc-tucc1 meg 2? A DJ-k otthon is használnak fülest és nem meglepő módon nekik is fontos a minőség. Az egy dolog, hogy a koncertekre/bulikra mit visznek mert ott a reklám a lényeg, de mikor otthon vannak és csinálnak egy effektet/hangot akkor azt szerintem (legalábbis ahogy én láttam ismerősöknél) fejhallgatón teszik azt és miután meg vannak a hangok mehet a zeneírás amit megint csak először fejhallgatóval csinálnak meg és utána csak hangfalon élvezik a munkájuk gyümölcsét.

    Mikor megláttam még pár hónapja egy buszmegállóban a Dr Dre reklámot a fejhallgatóval akkor hangosan felnevettem... Ő volt az egyetlen ember akire a legutoljára gondoltam, hogy ilyen k*rvuláson megy keresztül...

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák