Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pzstm

    titán

    válasz arty #49 üzenetére

    a skydrive pedig egyelőre használhatatlan (nem kissé abszurd, hogy nem lehet megválasztani a lokál gépen a helyét)

    ezt picit túlzásnak érzem :B :U

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

  • pzstm

    titán

    válasz arty #68 üzenetére

    elképzeltem, most jelenleg úgy használom, hogy semmilyen mappa nincs make available offline-ra állítva. Majd esetleg a dokumentumok lesz a maga 2,5GB-jával. Mégi explorerben is ott less, meg is nyithatom, képeket is nézeegethetek (tudom, net kell hozzá)

    A C-m 100gigás, de ha jól megnézed 30 Gigás fixed size VHD-n vagyok, és azt is pontosan láthatod, hogy 13,5GB adat van fent jelenleg a SkyDrive-omon.
    sorry, most látom, hogy ez a kép nem került bele :B (Saját oldalamon lévő cikkben benne van)

    Ettől még nyilván baj, tudnak róla, ha jól rémlik második a prioritási sorban, a megosztott objektumok megtekintése (láthatóvá tétele) az explorerben van első helyen a felhasználói visszajelzések alapján :R

    Amúgy a cikkben én is mint elég komoly hiányosság említettem meg, viszont amíg ezt meg nem oldják addig tudom így használni, hála az újszerű megjelenítésnek az explorerben :B

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Új hozzászólás Aktív témák