Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virág0120

    csendes tag

    Sziasztok!
    Január óta használom - igen nagy örömmel - az olvasómat. Eddig sose volt vele semmi problémám, pedig nyúzom rengeteget. Most viszont már 3-4-szer is előfordult sorozatban, hogy amikor felteszem töltésre, nem jelenik meg a "Töltés" képernyő. (mindig ki szoktam kapcsolni) A zöld led folyamatosan világít, de semmire nem reagál. Resettel eddig még be tudtam indítani. Végül is aztán a harmadik eset óta már ki sem kapcsolom, hagyom hogy alvóra álljon. Olvasom vissza, hogy más is járt így. Viszont az lenne a kérdésem, más is van így, hogy ki sem kapcsolja? Nem árt ez neki? Illetve nem gáz, ha így töltöm? Várhatom hogy előbb-utóbb megadja magát, vagy azért ez másoknál is elő szokott fordulni - mármint hogy le-lefagyogat? Vagy inkább előzzem meg a teljes fagyást, és most vigyen szervizbe? És akkor a következő kérdésem, hogy csak Bp-n van szakszerviz? Más szervizek - mondjuk ahol még amúgy forgalmazzák ezt a készüléket - nem foglalkoznak javítással? Még ha csak egy szoftverfrissítés kell, akkor sem? Csak azért meg 250 km-re vagyok Pesttől... én meg nem merek nekiállni itthon frissíteni. Köszi, főleg azt hogy meghallgattatok... :) :R

Új hozzászólás Aktív témák