Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • watchfun

    tag

    Üdv!

    Három napja vagyok tulajdonosa egy ilyen kütyünek, úgyhogy túl sok tapasztalatom nincs. Nekem eddig nem kapcsolt ki, nem írt ki irreális időt, szóval semmi szokatlant vagy hibát nem produkált, viszont merül. A SIM-kártya benne van, a WiFi bekapcsolva, a GPS-t már kikapcsoltam, de estétől-reggelig így is lemegy úgy 10 %-ot az akku töltöttsége. Ez normális? Ha nem, mit tudok még és hol kikapcsolni?
    Ezen kívül szükségem lenne egy normális (és ingyenes) e-könyv olvasóra, egy névnap widgetre, egy árfolyam-widgetre (CHF-HUF, EUR-HUF, USD-HUF), meg egy levelező programra, a sajátját nem tudtam működésre bírni. Hiába állítom be a megadott jelszót és szervercímeket, hibaüzenetet ad. Összesen 2-3 mailcímet használok, nem volna nagy feladat de nem akarja az igazat...
    A kijelzője üveg vagy plexi? Érthető okból nem próbálom ki varrótűvel:)

    Én egy Microsoft Bluetooth Notebook Mouse 5000 egeret kb. 3 perc alatt összehoztam a tablettel. Jópofa, persze a jobb gomb és a vissza/előre gombok nem működnek, viszont a görgő igen. Ha össze van párosítva és kapcsolódnak, egérkattintásra a tablet feléled készenléti állapotból. Erősen gondolkozom a billentyűzeten, e-bay-en láttam olyan tokot amiben BT billentyűzet van. Esetleg ilyennel van valakinek tapasztalata?

    [ Szerkesztve ]

  • watchfun

    tag

    válasz zsoltti #2525 üzenetére

    Esetleg külön kábelt lehet venni hozzá? Csak hogy ne kelljen hurcolni a sajátját, betennék egyet az autóba is (a 2000mA-es szivargyújtó-adapter már úton van felém a Föld túloldaláról)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák