Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz sittes79 #31 üzenetére

    Elöször azt mondod, hogy ez egy fos. Aztán azzal jöttél, hogy ennél sokkal jobb alternatívák vannak ebben az árban. :))

    Ha egy kicsit is utánanéztél volna, azt is tudnád, hogy a Market természetesen hivatalosan van rá telepítve :)

    Hidd el nekem, ennyiért nincs jobb.

    All: persze az ember tisztában van vele mit kap ennyiért. Betekintési szögekről beszélünk (holott az olcsó tabletek nagy többségében TN panel van, sőt...). 149 Euró. 43 000 Ft mai árfolyammal számolva. Ennyiért, ha valaki mutat nekem ilyen paraméterekkel tabletet, körbeharapom magam :D Senki, sőt pláne én sem mondtam hogy fúúú gyerekek itt az ipad verő csúcsgép és mostaztán mindenki ezt vegye. Megemlítettem hogy magam ezzel lepem meg, ebből kerekedett egy ilyen kerekesztal-beszélgetés. Egyszer se mondtam hogy mától ezt kötelező venni. Én nem várok Tegrát és IPS-t ennyiért, így eszembe se jutott, hogy ezekkel pedálózzak. Gyerekek ez olyan, mintha felrónátok egy 3 milliós autónak, hogy miért nem megy 300-al pályán.... :U

    DJGABI: Egyszerű: ha ez így van, akkor repül vissza kibontás után. Nem ragaszkodom foggal-körömmel hozzá. Másrészt: én sokkal olcsóbban veszem, egy kövér 10-essel.

    G-Guts: Tudom, mint ahogy említettem, volt TN-es tabletom, nem is egy :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák