Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi060423

    csendes tag

    válasz oroszpeter_f #970 üzenetére

    Sziasztok így 3 hét használatt útán mondom a véleményem kezdem azzal hogy nekem független a teló :) Telenoros hálózaton használom és nagyon jó a telefon gyors megbízható és nagyon jó üzemídő éjszaka alvó állapotban 1% merülés állandó wifi használat mellet :) és nap közben hajnal 5-től du-n 3-ig 10% merülés állandó internet mellet telefonálgatások zenehallgatás,fényképezés és egy kis játék . Otthoni használat mellet állandó wifi, játék, messenger és stb... ez az üzemidő mellet nálam bőven elég a 3.-ik nap rá dugni a töltőre ezt úgy értem ell hogy az összes vodafone-s allkalmazást letiltóttam és a gyári launcher helyet én is a novat használom :) Fótok terén szép képekett csinál és a videók is nagyon jó minőségőek, a zene nagyon jól szól :) úgy hogy nagyon jó készülék és jól van össze rakva és akkor a kijelzőről nem is beszélek ami nagyon szépen vissza adja a színeket és még sorolhatnám :) ha majd sikerülne rootólni akkor még bisztos hogy lehetne hosszabítani az üzemidőn de nekem ez így is bőven elég :) :C :DD :))

Új hozzászólás Aktív témák