Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz VladimirR #1 üzenetére

    Teljesen igazad van abban amit írsz. Bár ez inkább az emberi oldala a kérdésnek.
    A lehetőségek adottak - sőt tálcán kínáltak - ha valaki nem kíván élni velük az ő dolga.
    Hogy windows esetén milyen lehetőségek vannak én nem tudom biztosan és különösebben nem is érdekel.

    Én is látom azokat a folyamatokat amit említesz. Valóban sokan állnak úgy neki, hogy legyen kényelmes. Ezért én az utóbbi időben már azon az állásponton vagyok, hogy otthoni desktopon ne is terjedjen! max 1%. Ha valaki mégis használni akarja, igenis legyen tisztában az alap kérdésekkel.
    Másrészről meg sok helyen ahol megoldott a hozzáértő támogatás, ott igen is terjedjen! Ilyen helyek: közintézmények, üzleti világ, államigazgatás, iskolák stb.
    Mert itt lehetőség van rá, hogy hozzáértő emberek használják is a lehetőségeket.

    5. Fedórán már régóta használom. Igazából sok gond nincs vele. Lehet, hogy a mezei felhasználó nem is találkozik vele, csak telepítésnél. Ez egy viszonylag egyszerűsített változat.

    Úgyhogy lényegében a lehetőségek adottak. Használni nem kötelező. Én álláspontom szerint aki mégis linuxozni akar, az tanulja meg az alapokat.
    Ez egyébként nem sok ismeret*, ráadásul a tanulás mindíg a hasznára van az embernek.

    *Még egy bölcsész is képes megtanulni. :DD

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák