Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Chaser #32 üzenetére

    Igen, mert egy komplett gép nyilván jóval kevesebb a hibaforrás. Gyakorlatilag megegyezik az alkatrészek hibalehetőségének összegével... ;)
    Ennél kicsit reálisabban szoktad látni az összképet.

    Összerakás: 10-15k.
    Ebből számolsz légyszi nekem egy időigényt és abból egy havi nettóbért az összerakó/telepítő/tesztelő alkalmazottnak? Meg a hely árát ahol összerakja? A webshopban ilyen sincs.
    Ebből nem látom mennyire reális. Első körben - saját időmből és a humán erőforrások drága voltából kiindulva - nekem ez elég neccesnek tűnik.

    Nem azt mondtam egyébként, hogy ez olcsó. Vagy, hogy reális az árazása. (És azt se, hogy jó konfig lenne... még mielőtt.) Igazából gőzöm nincs, mert mostanában ilyen konfigokban nem utazom.
    Csak annyit szeretnék kiemelni, hogy valaminek az ára ami szolgáltatást is tartalmaz nagyon nincs 1:1-es korrelációban az alapanyag árral.

    Lásd még kajarendeléstől az említett autó szervizelésen át egészen a házépítésig bezárólag.
    A legegyszerűbb ha rendelsz egy krumplistésztát. Meg fogsz lepődni az árán. :D :DDD Nem sok köze lesz az krumpli, tészta és só, paprika árához. :D
    De ha utánagondolsz azzal is dolgozik 5-30 ember és megy az egész konyha, beszerzés, szállítás mindenestől.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák