Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    Insider voltam az elejétől kezdve, SSD-n 8 giga rammal, és i5 4690k procival tesztelgettem a 10-est. Első kiadott buildtől folyamatosan frissítgettem, próbálgattam (edge-et bemutató build totál lehalt, update, hiba, restore, update, hiba, restore loop), de a kövi megint ment fel. 10240-ig toltam, utána szépen fogtam, lesikáltam a gépemről és eldöntöttem hogy 2020-ig maradok win7-en :)

    A sanszot megkapta, és cserébe ezeket adta:

    Alacsonyabb FPS játékokban (GTA IV pl 60ról 25-30-ra esett), volt olyan ami el sem indult (hosszú a lista, főleg régebbi játékok). XP óta először láttam újra kékhalálokat, nem is keveset (oké, insider vagyok, béta driverek, etc, de 10240 is kékült el vérre menő HotS meccs közben). A kinézet egyéni vélemény, nekem nem jön be ez a letisztult flat téma, de ez magánügy. USB-s videódigitalizálóm ha megfeszültem se kelt életre (XP alatt driver kellett neki, 7 viszi alapból Pn'P). Furcsa alapzajt teamspeak közben, gondolom ez is valami driverre vezethető vissza, 7 alatt tökéletes.

    Ezen felül volt még pár apróság, de azok inkább csak bosszantó dolgok voltak amikkel együtt lehetett volna élni, de minek ha nem muszáj. Pedig szerettem volna, tényleg tetszik az MS mostani mentalitása, de egyelőre még nem az igazi sajnos :( 5 évig még eldöcögök a jóféle belakott rendszeremmel, aztán 2020-ban meglátjuk hogy hogy áll a világ. Addig pedig az "ami jól működik azt nem baszogatjuk" elvén marad a 7-es. 3-4 másodperccel rövidebb boot idő nekem nem ér ennyi bosszúságot.

Új hozzászólás Aktív témák