Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elek46

    csendes tag

    válasz tomaszcool #4042 üzenetére

    Na, szóval elsőként elmondom,a fórumot figyelmesen olvasgatva arra a következtetésre jutottam,a fórumra azok írnak jellemzően akik a tapasztalataik alapján segiteni akarnak a kevéssé járatos készüléktulajdonosoknak,másrészt a feldühödött tulajdonosok akik valamivel problémával találkoztak és szinte személyes sértésként élik meg.Ezután úgy adják elő hogy az egész készülék rossz használhatatlan,nem érdemes megvenni.
    Vegyük a GPS problémát én hogyan jártam: Egy hármbetüs navi program nagyon friss vátozatával próbálva
    a thor gps-ét többperces várakozás után is a kb 30 méterre lévő utcán maradt a kurzor.Na mondom
    mielőtt elkezdem szidni a készüléket utánnanézek mit ajánlanak az okosok.A megoldás : lecseréltem
    a sys.txt file-t egy másik ajánlottra és probléma megszünt egy csapásra.Most ott tartok hogy az erkélyen próbálva 1 m pontosságot mutat persze GLONASS mühodak is dogoznak.
    A scroll , meg kell szokni már semmi gondom vele persze mondhatnám bezzeg a másik x... készülékemen
    jobb volt, de hirtelen más analóg példa nem jut eszembe:ha beleülök másik ugyanolyan autóba mint az enyém más érzésem -a kuplung nem ott fog stb
    Még egy példa az oppendottot is jól leszólták de kis munkával olyanná lehetett tenni hogy az egyik legjobb ár érték arányu lett.Jelenleg is a kedvencem pedig van több
    is használatban.
    Szóval lehet hogy az elégedetteknek nincs okuk a fórumba írni én megtettem kösz a türelmet.

Új hozzászólás Aktív témák