Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcias

    őstag

    Köszi a tesztet, viszont lenne pár észrevételem:
    " A probléma az, hogy lassan tényleg döntenünk kell majd, hogy melyik gyártó mellett tesszük le a voksunkat," - pontosan miért is? A tesztben egyébként azt éreztem, hogy tényleg vaciláltok, hogy melyik legyen szimpatikusabb.
    A konklúzióval én nem teljesen értek egyet. Azt mondjátok, a 4890 csak azzal az 5-10%-kal ér többet, mint amennyivel többet nyújt a tesztekben. Holott máskor mindig hangsúlyozzátok a technológiai fölényt, és itt az nVidia gyakorlatilag nem alkotott új terméket, ismét egy helyben topog - nem hozott ki erősebb kártyát, csak saját magának állított fel konkurenciát. Ezzel szemben az AMD a fogyasztás/melegedés csökkenése mellett tudott egy olyan erős egyGPU-s megoldást kihozni, ami alázza a GTX-ek alsó táborát, de sokszor még a 280/285 teljesítményét is eléri! Ennek komoly gazdasági üzenete van, hogy az RV770/790 már gyak. pariban van a GTX magokkal. Na mind1.

    A másik, hogy az első tesztlap konklúziójába bele tudnék kötni. "Az első négy játékban döntetlen az állás," - ezt írjátok, közben a számok azt mondják, hogy az ET:QW-ban az új AMD legyőzte a GTX 285-öt, a CoJ-ban a 4870 is legyőzte azt, RB6-ben pontosan fej-fej mellett van az állás, és egyedül UT3-ban vannak vmi miatt komoly lemaradásban az AMD kártyák (ez normális, máshol is ez jön ki?). Szóval ez nekem inkább 3:1-hez, vagy 2:1 és egy X.

    [ Szerkesztve ]

    Steam: marcias88

Új hozzászólás Aktív témák