Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz RyanGiggs #35 üzenetére

    Összességében tetszett, kipróbálhattam mindhárom VR-t, a Vive ben sheriffként lövöldöztem a banditákat forogtam mint egy hülye, még jó h nem nyomtam egy tigris bukfencet :D
    Kell még pár év, hogy kiforrják magukat ezek a VR-ek, de jó kezdeményezés.
    A drónos játszadozást néztem pár percig. Szegény srácnak a hálóban hatalmas türelem kellett, miközben nyomta az instrukciókat, mindenki földhöz vagy a plafonhoz vágta szegény kis drónt. :DDD
    Az eustocknál volt egy idősebb pár, olyan 50 körül lehettek, de 60-at is verdeshették. Nyomkodták az Mi5-őt és közbe a speckókat, hogy melyik jobb. A Samu itt lekerekített, az ott vízálló, ebben annyi a RAM, a Sony kijelzője UHD, de csak abban az esetben ha... néztem egy nagyot :D :)
    - Huaweinél nézegettük az órákat, a Host srác nagyon mondani szerette volna a mondandóját, a specifikációkat biztos jól felkészült belőle, piros pont. ;)
    Frankó volt az Astra is. Inkább Google Maps-et használok navira, gondolom azt is lehet, mert az Almás térkép elég vérszegény.

    Első Veletech-es élményünk volt barátnőmel, tetszett, hogy a Hostok/Hostessek felkészülten vártak, tudták mire válaszolnak, ha kérdeztem valamit, nem csak a Spec lapot olvasták fel mint egy Media Marktban.
    Legközelebb remélem még magasabbra teszitek a lécet és még több érdekességet láthatunk.
    Köszönjük!

    ui.: Ja és remélem én nyerem meg a z5 Compactot :DD :)) :P

    [ Szerkesztve ]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Új hozzászólás Aktív témák