Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz #32839680 #4 üzenetére

    Ennyi.
    Érdekes módon, az a kérdés nem merül fel, hogy a Mántli (ha már felhoztad), az árt vagy használ-e a piacnak? :U Hasonlítsuk össze a két dolgot: az nV-s cucc egy API-kiterjesztés, ami minden gyártó hardverén fut, belenyúlni nem engednek; a decemberre ígért AMD-s új csoda-API (LOL, hogy Abu és a többi fan, még egy héttel ezelőtt is azt mondták, hogy még nincs vége a decembernek; gondolom holnap éjfél előtt még belekapaszkodnak a nyugati időzónák jelentette pár órás haladékba... ;] :)) ), csak AMD-s hardveren fut, ez persze nem problémás...

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Egon

    nagyúr

    válasz Abu85 #12 üzenetére

    LOL, vegyen konzolt aki akar szenvedni gamepad-del... Értem én, hogy szeretnéd, ha az AMD-s vasak fogynának, de egyrészt konzolon az életben nem lesznek pölö ehhez hasonló gyöngyszemek, és a két legnépszerűbb játékstílus (FPS + RTS) közül is csak az előbbi terjed konzolon (az is csak a nagyoncasual játékosok körében); másrészt az egész probléma alaposan fel van fújva (általad): kizártnak tartom, hogy rettentő különbségek lennének az egyes optimalizálásoknak köszönhetően (eddig is meg lehetett figyelni hasonló jelenséget). Legfeljebb az adott hardver számára nem előnyös játékok esetében, vissza kell venni a graafikai részletezettségből, ennyi.
    No meg az is érdekes lesz, hogy mi készül majd az Intel háza táján (egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy lesz nagy meglepi az elkövetkezendő 1-2 évben - ahogy anno az FX procik idején, a Pentium 4 utáni procigeneráció idején volt).

    Az előző háeszedben meg sikeresen terelsz, szokásodhoz híven egész másról beszélsz, mint amit felvetettem.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Egon

    nagyúr

    válasz Egon #13 üzenetére

    Ami kimaradt: van konzolom. Egy éve vettem karácsonyra, részben a (nagyobbik) gyereknek, részben magamnak. Egy év alatt sokat mondok ha 15 órát volt bekapcsolva (az idő felében én, a másik felében a gyerek játszott).

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák