Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SylverR

    senior tag

    válasz Jack@l #472 üzenetére

    Először is, nem a haverom. Másodszor, nem vagyok moderátor, így nem tehetném, de remélem elnézik a modik, ha megkérlek, hogy kicsit finomabban. Nem kell ez a magasztos flegma viselkedés mód.
    Amit találtam, és linkeltem is roadmapet, az kizárólag az Embeddeddel foglalkozik. Nem árul el semmit a desktopról. Ezen felül, mint fentebb írtam, a 14 nanos gyártástechnológia a Samsungé. Kizárt, hogy olyan hülye lenne az AMD vagy a GF, hogy ne kérnék a segítségét a Samsungnak, hogy segítsen beállítani a gyártósort high-performance procikhoz. Főleg, hogy a HSA berkein belül egy ideje már összedolgoznak. Ha jól tudom. Tehát attól, hogy a 20 nm-es Skylake átcsúszik mondjuk márciusra, áprilisra, a Zen még mindig jöhet októberben, szeptemberben. De ha tévedek, tévedek. Ezvan. De nem írnám le a helyedben ennyivel az AMD-t. Az is röhögök, hogy mindenki jön azzal, hogy ennyi pénzből nem fogják tudni verni. Mintha anno több pénzük lett volna. Az Athlon 64-ba - a Clawhummerbe - majdnem csődbe jutottak a fejlesztések miatt. Ha akkor összehoztak - igaz, kis segítséggel - egy olyan procit, ami szétalázta az Intel cuccait, szerintem simán elképzelhető, hogy egy legalább a jelenlegi i7-esek szintjét hozo Zen-t kihozzanak. Jó példa erre a Phenom II. Hiába a fikázás, azokat a procikat, amik ellen eredetileg jött volna a Phenom, a Core 2 Quadokat simán verte a Phenom II. A gyártósori problémák miatt kellett késni egy generációt. Ha a Samunak hála most időben tudnak lépni, max 1 év késéssel, szerintem felkapaszkodhatnak. És ezzel zárom a véleményem. Tudom, hogy az ide járó olvasók 60%-a most horkantgatva röhögve olvas. Tojok rá. :U

    Nem!

Új hozzászólás Aktív témák